Yeni Ford E-Tourneo Courier Tesla’nın şarj istasyonlarını kullanacak! Elon Musk ve Jim Farley anlaştı!

Ford Elektrikli Tesla Şarj istasyonları.
Ford Elektrikli Tesla Şarj istasyonları.

Yeni Ford E-Tourneo Courier Tesla’nın şarj istasyonlarını kullanacak! Elon Musk ve Jim Farley anlaştı! Ford Elektrikli Tesla Şarj istasyonları.

EN UCUZ SUV YAKINDA GELİYOR

Merakla beklenen gelişme en sonunda resmen açıklandı. Ford, Tesla’nın sahibi Elon Musk ile şarj istasyonlarının kullanılması konusunda anlaştı. Bu durum Ford modelleri için on binlerce yeni ve çok hızlı şarj istasyonunun kullanılması anlamına geliyor.

Ülkemizde de şarj istasyonu ağını güçlendirmesi beklenen Tesla’nın bu gelişmeyle birlikte Ford modellerine de ev sahipliği yapacak olması iyi bir çözüm olacak.

Hem dünya genelinde hem de Türkiye’de Ford Otosan tarafından üretilen araçlar böylelikle Tesla şarj istasyonlarını kullanmaya başlayarak önemli bir avantaj elde edecek. Yeni Ford E-Tourneo Courier başta olmak üzere E-Transit Custom, E-Transit modelleri için de önemli bir artı olacak.

Bunun yanında Ford’un yakında satışa sunacağı Elektrikli Explorer modeli de bu gelişmeyle birlikte öne çıkan modellerden biri olacak.

Elektrikli araçlar ve şarj konusunda çok iyi bir gelişme.

Fiyatları 600 bin TL’ye kadar ucuzlayan Mercedes EQA ve EQB modellerinin fiyat listeleri resmen yayında!

Araba Habercisi Nisan Mayıs 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan Mayıs 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 50. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 50. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 50. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Ford Elektrikli Tesla Şarj istasyonları.

Ford Elektrikli Tesla Şarj istasyonları.

Ford Elektrikli Tesla Şarj istasyonları.

REKLAM

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba