Ford Covid 19 Girişini Engelledi! Ford MicronAir ile Araçların İçine Covid-19 Giremeyecek!

Ford MicronAir Covid 19 Filtresi.
Ford MicronAir Covid 19 Filtresi.

Ford kabin hava filtresi MicronAir Nedir, Ford MicronAir Nedir, Ford MicronAir Covid 19 Filtresi, Ford MicronAir Korona Virüs Filtresi.

Ford Aracın İçine Virüs Girmesini Engelleyecek Sistemi Buldu! Ford kabin hava filtresi MicronAir Nedir? Ford’dan Covid 19 İle İlgili Müthiş Haber Geldi! Ford MicronAir ile Araçların İçine Virüs Giremeyecek! Ford MicronAir Covid 19 Filtresi. Ford MicronAir Korona Virüs Filtresi.

Instagram Hesabım

Ford Covid-19 pandemisi ile birlikte hijyen ve temizliğin çok daha kritik önem taşıdığı bu günlerde, müşterilerine önemli bir yenilik daha sunuyor. Ford’un yeni kabin hava filtresi MicronAir, virüs, toz ve polen gibi insan saçının binde birinden küçük sağlığa zararlı parçacıkların araç içerisine girmesini engelliyor. Aynı zamanda nezle ve alerji hastalarının ihtiyaç duyduğu temiz hava sirkülasyonunu sağlamaya yardımcı oluyor.

Ford’un yeni MicronAir filtresiyle araç içindekiler, limonda bulunan sitrik asitten faydalanan sistemle insan saçının binde birinden daha küçük virüs, bakterilerden korunacak. Ford ürün yelpazesine giren bu yeni kabin hava filtresi, Domuz Gribi (H1N1) ve Koronavirüs gibi virüslere karşı da koruma sağlıyor ve virüslerin araç içine girmesini engelliyor.

Ford MicronAir Protect filtre sistemi nasıl çalışıyor?

Ford MicronAir Protect kabin hava filtresi, insan saçının binde biri kalınlığından daha küçük olan 0,05 mikron kalındığındaki partikülleri filtre edebiliyor. Filtre, aracın havalandırma sistemine takıldığında içeri giren virüs, toz, polen gibi zararlı parçacıkların yoğunluğunu seyreltiyor. Virüs içeren su damlacıklarını olabildiğince hızlı yok ederek kontaminasyon (bulaşma) ve enfeksiyon olasılığını en aza indiriyor.

MicronAir Protect kabin hava filtresi sahip olduğu özel aktif katman sayesinde, temas eden virüslerin etkisizleştirilmesinde yüzde 99,9 oranda etkili oluyor. Bu virüslerin içerisinde Domuz Gribi (H1N1) ve HCov-229E de yer alırken, filtrenin mevcut şartlar sebebiyle henüz denenemese de Covid-19’a neden olan SARS-CoV-2’ye karşı da aynı oranda (%99.9) etkin olması öngörülüyor. Koronavirüsler, hapşırma, öksürme veya nefes yoluyla üretilen damlacıklarla yayılıyor. Yüzeylerde saatlerce hatta günlerce bulaşıcı olarak kalabiliyor. Rüzgar, sıcaklık değişiklikleri ve nem gibi faktörler bu parçacıkların tekrar havaya karışmasına neden olabilirken, filtre virüslerin araç içerisine girmesini engelliyor.

İndirimin Ardından Akaryakıt Fiyatları 26 Haziran 2020’de Nasıl? Benzin Litre Fiyatı Ne Oldu?

Ford MicronAir Covid 19 Filtresi.