Ford Otosan Emektar Çalışanlarını Altın İz Hizmet Ödülleri İle Onurlandırdı

Ford Otosan Altın İz Ödül Töreni

Ford Otosan, tarihinde iz bırakan çalışanlarını her yıl olduğu gibi bu yıl da ödüllendirdi. “Altın İz Hizmet Ödülleri” töreninde, Ford Otosan’ın 10, 20, 25, 30 yılı geride bırakan çalışanları onurlandırıldı. Ford Otosan Altın İz Hizmet Ödülleri

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün

Törende konuşma yapan Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, “Her birinizin yarattığı katma değerin ve geleceğe doğru attığımız her adımdaki emeklerinizin farkındayız. Bu nedenle, siz değerli çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

Ford Otosan, 10, 20, 25, 30 yılını tamamlayan 366 çalışanını ödüllendirdiği ‘Altın İz Hizmet Ödülleri’nin bu yıl beşincisini gerçekleştirdi. Törende Ford Otosan çalışanlarına üst düzey yöneticiler tarafından plaketleri takdim edilirken, ödül olarak kıdem yılına bağlı olarak çeyrek altın verildi.

Ford Otosan üst düzey yöneticileri, Türk Metal Sendikası temsilcileri ve Ford Otosan çalışanlarının katıldığı törende, özel sahne gösterileri ile işitsel ve görsel bir şölen yaşatıldı.

Ford Otosan’ı zirveye doğru hep birlikte taşıyoruz

Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, ödül törenindeki konuşmasında şunları kaydetti: “Her geçen yıl sizlerin üstün gayret ve emekleriyle Ford Otosan’ı zirveye doğru hep birlikte taşıyoruz ve taşımaya da devam edeceğiz. Sizler Ford Otosan’da altın ‘iz’ler bırakırken, deneyimlerinizi diğer arkadaşlarımızla paylaşıyorsunuz ama bunu yaparken çok daha önemli bir görevi daha yerine getiriyorsunuz.

Farkında olmasanız bile davranışlarınız, hareketleriniz ile Ford Otosan’lı olmanın ne demek olduğunu, değerlerimizi tüm arkadaşlarımıza aktarıyorsunuz. Her birinizin birey olarak yarattığı katma değerin ve geleceğe doğru attığımız her adımdaki emeklerinizin farkındayız. Bu nedenle, siz değerli çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Her birinizin Ford Otosan’daki izi, derin ve eşsiz.”

Türk Metal Sendikası Genel Mali Sekreteri Uysal Altundağ

Törende konuşma yapan Türk Metal Sendikası Genel Mali Sekreteri Uysal Altundağ ise “Bugün burada ödül alanlar yani sizler, emek ve tecrübeyi bir hayata sığdırmış, bir vücutta bir araya getirebilmiş kişilersiniz. Bugün Ford Otosan, tüm dünyanın gıpta ile baktığı bir otomotiv devi olarak güçlü ve ayakta ise, burada en büyük pay sizlerin yıllarınızı vererek edindiğiniz tecrübelerin üretime,

Ar-Ge’ye yansımasından kaynaklanıyor. Başarı başkalarının geçirdiği tecrübelerden faydalanmaktır. İşte Ford Otosan’ın başarı öyküsünün temelinde bu gerçek yatıyor” dedi.

[irp posts=”2787″ name=”Mercedes Türkiye Beklenen Atağı Yaptı Garantiyi 4 Yıl Sınırsız Kilometreye Çıkardı!”]

Ford Otosan Altın İz Hizmet Ödülleri

Araba Habercisi Murat Tosun

Yepyeni Ford Focus Sedan Ocak 2019’da Kaç Tane Sattı?

Ford Otosan Altın İz Hizmet Ödülleri, Ford Otosan Çalışanları, Ford Ödül Töreni, Ford Türkiye Ödülleri, Ford Otosan Ödül Alanlar, Altın Hizmet Ödül Töreni

Araba Habercisi Dergisi, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri.

Ford Otosan Altın İz Hizmet Ödülleri, Ford Otosan Çalışanları, Ford Ödül Töreni, Ford Türkiye Ödülleri, Ford Otosan Ödül Alanlar, Altın Hizmet Ödül Töreni Araba Habercisi Dergisi, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri.
Ford Otosan Altın İz Ödül Töreni

Youtube Murat Tosun