Mercedes Türkiye Beklenen Atağı Yaptı Garantiyi 4 Yıl Sınırsız Kilometreye Çıkardı!

Mercedes Garanti Süresi 2019

Mercedes-Benz otomobiller artık 4 yıl geçerli sınırsız kilometre garantisi ile satışa sunuluyor! Mercedes Garanti Süresi 2019

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

1 Ocak 2019’dan itibaren satılan tüm Mercedes-Benz otomobiller, Premium segmentte bir ilk olarak “Kilometre sınırı olmadan 4 yıl garanti” kapsamında satılmaya başlandı. İlk 2 yıl, kaporta işlemleri dahil aracın bakım ve onarımlarını düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptıran araç sahiplerine, 4’üncü yılın sonuna kadar geçerli garanti kapsamı ücretsiz olarak sunuluyor.

Mercedes Yeni Garanti Süresi 1 Ocak’tan itibaren geçerli

Mercedes-Benz, otomobil ürün grubunda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak amacıyla yeni bir uygulamayı devreye aldı. 1 Ocak 2019 ve sonrasında Türkiye’de satılan tüm Mercedes-Benz otomobiller, kilometre sınırı olmaksızın 4 yıllık garanti ile sunulmaya başlandı.

Premium segmentte bir ilk olan bu garanti uygulaması kapsamında; 01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkan araçlar için, ilk 2 yıl boyunca binek otomobillerin kaporta işlemleri dahil bakım ve onarımlarının düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırılması halinde, 4’üncü yılın sonuna kadar geçerli garanti kapsamı ücretsiz olarak sunuluyor.

İlk 24 Ay Mercedes Yetkili Servisi’ne Gidenler Yararlanacak

Bu hizmet ile yasal garanti süresini takip eden 24 ay boyunca kilometre sınırı olmaksızın Mercedes-Benz marka otomobillerde oluşabilecek, garanti belgesinde ve “Kapsam Dışı Durumlar” haricinde, malzeme ve montaj kaynaklı tüm arızaların onarım bedeli Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından karşılanıyor.

Hizmet paketinden yararlanmak için Mercedes-Benz marka binek otomobillerin 48’inci ayın sonuna kadar söz konusu bakım ve onarım işlemleri için, garanti belgesindeki koşullar kapsamında, düzenli olarak Mercedes-Benz yetkili servislerine giriş yapmaları gerekiyor.

48 Ay Sınırsız KM Garantili Mercedes

Garanti kapsamında; malzeme veya montaj kaynaklı teknik arızadan dolayı arızalanan bütün parçalar, işçilik bedeli de dahil olmak üzere kapsam dahilinde olurken, belirlenmiş şartlar dahilinde ücretsiz olarak da onarılıyor. Bu yeni garanti süresi, aracın trafiğe çıkış tarihinin 48’inci ayında ise sona eriyor.

[irp posts=”2767″ name=”Makyajlı Volkswagen Passat Çıktı Cenevre Otomobil Fuarı’nda Sergilenecek!”]

Mercedes Garanti Süresi 2019

Araba Habercisi Murat Tosun

Makyajlı Volkswagen Passat Çıktı Cenevre Otomobil Fuarı’nda Sergilenecek!

Mercedes Garanti Süresi 2019, Mercedes Benz Garanti Süresi Kaç Ay, Mercedes Modelleri Garanti, Garantili Mercedes Modelleri, Garanti Kaç Ay, Araba Habercisi Dergisi, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri

Mercedes Garanti Süresi 2019, Mercedes Benz Garanti Süresi Kaç Ay, Mercedes Modelleri Garanti, Garantili Mercedes Modelleri, Garanti Kaç Ay, Araba Habercisi Dergisi, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri
Mercedes Garanti Süresi 2019

Youtube Murat Tosun