Renault EZ Konsept Otomobilleri Üçlüsüne Uluslararası Otomobil Festivali’nde Büyük Ödül

Renault EZ Konsept Araba

Renault EZ-GO, EZ-PRO ve EZ-ULTIMO, Grand Prix Yaratıcılık Deneyimi Ödülü’nün sahibi oldu. Renault EZ Konsept Araba Uluslararası Otomobil Festivali

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

EZ konsept üçlüsü, Renault markasının geleceğe yönelik otonom, elektrikli, internet bağlantılı ve paylaşımlı şehir içi mobilite hizmetlerine yönelik vizyonunu ortaya koyuyor. Renault EZ konsept otomobilleri üçlüsü, Les Invalides’de gerçekleşen 34. Uluslararası Otomobil Festivali’nde, Grand Prix Yaratıcılık Deneyimi Ödülü’nün sahibi oldu.

EZ-GO, EZ-PRO ve EZ-ULTIMO konsept

EZ-GO, EZ-PRO ve EZ-ULTIMO konsept otomobilleri, Renault’nun 2017’de açıklanan geleceğe dönük konsept otomobil planının parçası. SYMBIOZ, geleceğin kişisel, otonom, elektrikli ve internet bağlantılı mobilitesini sergilerken, R.S. 2027 VISION konsept otomobili ise geleceğin Formula 1 aracına bir örnek olarak öne çıkıyor.

2018 yılında Renault bu stratejisini devam ettirdi ve bireysel, kolektif veya profesyonel kullanıma dönük elektrikli şehir içi mobiliteyi keşfeden üç farklı konsept robot model serisinin lansmanını gerçekleştirdi.

[irp posts=”2763″ name=”Dünyanın En İyi Otomobili 2019 Yarışması’nda Finale Kalan Araçlar Açıklandı!”]

Renault Grubu Tasarım Başkan Yardımcısı Anthony Lo

Renault Grubu Tasarım Başkan Yardımcısı Anthony Lo: ”EZ konsept otomobilleri üçlüsünün almış olduğu Yaratıcılık Deneyimi Ödülü bizi onurlandırdı ve çok heyecanlandırdı.

Bu konsept otomobiller yalnızca prototip olmakla sınırlı değiller. Geleceğin akıllı şehirlerinin ekosistemleriyle uyumlu olacak şekilde geliştirilen bu otomobiller, bireylerin ve profesyonellerin şehirlerde karşılaşacağı güçlükleri giderecek şekilde tasarlandı.

Otomotiv sektörünün içinde bulunduğu bu heyecan verici süreçte, tasarımcılar olarak bize düşen görev, yaratıcı olmak ve müşterilerimize sürdürülebilir mobilite çözümleri sunmaktır” dedi.

Uluslararası Otomobil Festivali Başkanı Remi Depoix

EZ konsept otomobil serisinin bu ödülü kazanma nedenlerini Uluslararası Otomobil Festivali Başkanı Remi Depoix, şöyle açıkladı: ”Sponsorluğu Dassault Systèmes tarafından yapılan bu ödül, inovasyon ve internet bağlantılı deneyim açısından en gelişmiş konsept otomobillerini belirlemektedir. Bu üçlü, Renault tasarımcılarının yetenek ve yaratıcılıklarının harika bir örneğidir. Bu konsept otomobillerde şık tasarım, zariflik ve işlevsellik bir araya gelmiştir.”

[irp posts=”2787″ name=”Mercedes Türkiye Beklenen Atağı Yaptı Garantiyi 4 Yıl Sınırsız Kilometreye Çıkardı!”]

Renault EZ Konsept Araba Uluslararası Otomobil Festivali

Araba Habercisi Murat Tosun

Hangisi Kazanır? Dünyanın En İyi Otomobili 2019 Yarışması’nda Finale Kalan Araçlar Açıklandı!

Renault EZ Konsept Araba Uluslararası Otomobil Festivali, Renault Konsept Araba. Renault SYMBIOZ, Renault Ödül Aldı, Renault Ödülleri. Kullanılmış Renault, Araba Habercisi Dergisi, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri.

Renault EZ Konsept Uluslararası Otomobil Festivali, Renault Konsept Araba. Renault SYMBIOZ, Renault Ödül Aldı, Renault Ödülleri. Kullanılmış Renault, Araba Habercisi Dergisi, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri.
Renault EZ Konsept Uluslararası Otomobil Festivali

Youtube Murat Tosun