Honda Mart Kampanyalarında Civic Sedan için Dikkat Çeken Seçenekler Var!

Honda Kampanyaları Mart 2019

Honda, 2018 yılında dünyada en çok satılan modeller arasında yer alan Civic ve CR-V için Mart ayına özel faizli kredi kampanyası başlattı. Honda Kampanyaları Mart 2019

Araba Haberleri, Otomobil Haberleri, Honda Civic Kampanya, Honda Kampanya, CRV kampanya, Civic Kampanya, araba dergileri, otomobil dergileri ile ilgili bilgiler haberimizde.

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Honda’nın Mart ayı boyunca devam edecek kampanyası kapsamında Civic modelleri için 50 bin TL’ye kadar kredi kullanımına yüzde 0,5 faiz oranı ile 12 ay taksit imkanı, CR-V modeli içinse 100 bin TL kredi kullanımına yüzde 0,5 faiz oranı ile 15 ay taksit imkanı sunuluyor.

Honda Kampanyaları

Honda’nın Mart ayı kampanyası kapsamında sınıfının en güvenli ve aerodinamik aracı olan CR-V ve teknolojisi ile segmentinde fark yaratan Civic Sedan ve Civic Hatchback modelleri için yüzde 0,5 faiz oranı ile kredi sunuluyor.

Güvenliği ile EuroNCAP testlerinden 5 yıldızla ödüllendirilen ve dünyanın en çok satan SUV’si olma başarısını taşıyan CR-V için Honda, Mart ayı boyunca 100 bin TL’ye 15 ay vade ile yüzde 0,5 faiz oranı ile kredi kullanımı sağlıyor.

Şık tasarımı, heyecan verici donanımları, güçlü ve verimli motoru, optimize edilen CVT şanzımanı, sahip olduğu sürüş dinamikleri, asfalt ve off-road performansı ve üstün konfor seviyesi ile heyecan uyandıran CR-V’ye cazip fırsatlarla sahip olmak için Honda bayilerine uğramak yeterli olacak.

Honda Civic Sedan Kampanya

2018 yılında dünyanın en çok satılan 3’üncü modeli olan Civic için de Mart ayında özel alım fırsatları bulunuyor. Standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Honda Civic Sedan’ın benzinli ve Elegance ECO versiyonunda 30 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuluyor. Benzinli Civic Hatchback’te de 30 bin TL’ye kadar yüzde 0,5 oranla kredi kullanılabiliyor.

Kampanyaya dahil olan Civic modellerinin dizel motorlu versiyonlarında da aynı faiz oranı ve taksit sayısı ile 50 bin TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Ayrıca LPG’li versiyon olan ECO modelinin Executive donanımında da 50 bin TL’ye kadar kredi kampanyası bulunuyor.

[irp posts=”3035″ name=”En Sportif Fiat Egea Sport Cenevre Otomobil Fuarı’nda Boy Gösterecek!”]

Honda Kampanyaları Mart 2019

Araba Habercisi Murat Tosun

Araba Habercisi Dergisi Mart 2019 Sayısı Çıktı! Arkadaşlar Dergimiz Yayında ve Abonelerde!

Honda Kampanyaları Mart 2019, Civic Kampanya, CRV Kampanya, Honda Kampanya, Araba Kampanyaları, Kullanılmış Araba, Sahibinden Araba, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri, Araba Habercisi Dergisi

Honda Kampanyaları Mart 2019, Civic Kampanya, CRV Kampanya, Honda Kampanya, Araba Kampanyaları, Kullanılmış Araba, Sahibinden Araba, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri, Araba Habercisi Dergisi
Honda Kampanyaları Mart 2019

Youtube Murat Tosun