Hyundai Elantra N Line Çizimleri Yayınlandı! Hyundai N Departmanı Elantra N Line’ı Gösterdi!

Hyundai Elantra N Line Yorumları
Hyundai Elantra N Line Yorumları

Hyundai Elantra N Line Çizimleri, Hyundai Elantra N Line Özellikleri, Hyundai Elantra N Line Yorumları, Hyundai Elantra N Line Fotoğrafları.

Hyundai’nin performans kolu olan N Departmanı, yine boş durmayarak otomobil tutkunlarına yepyeni bir model daha hazırladı. Elantra N Line, C-Sedan segmentinde farklılık yaratarak daha fazla dinamizm sunacak. Hyundai Elantra N Line Yorumları. Hyundai Elantra N Line Fotoğrafları.

Instagram Hesabım

Hyundai, yedinci nesil Elantra’da sportif N Line versiyona yer veriyor. 2020 Elantra N Line, kostümündeki sportif detaylarla daha alçak ve daha geniş bir duruş sergiliyor. Yeni versiyonla beraber C-Sedan segmentinde farklılık yaratılarak daha fazla dinamizm sunuluyor.

Hyundai’nin N imzalı yeni basamaklı ızgarası, motor sporlarından ilham alan geniş hava girişli ön tamponu, mat gri arka difüzörü, çift çıkışlı egzoz sistemi ve 18 inçlik jantlarıyla oldukça agresif bir yapıda olan Elantra, normal versiyona göre daha düşük ve daha geniş bir duruş sergiliyor. Elantra N Line’ın yandan görünüşü de oldukça ilgi çekici. Daha büyük frenlere sahip aracın 18 inç alaşım jantları, sportif estetiğini daha da ön plana çıkarıyor. Yan aynalar, N Line logolar ve parlak siyah plastik parçalarla sıra dışı çizgiler de amacına uygun olarak desteklenmiş oluyor.
Hyundai, performans ve ralli tutkunları sayesinde popüler olan N markasının daha da yaygınlaşması için N Line versiyonlarına diğer modellerinde de yer verecek. Güncel olarak Veloster N, i30 N ve i30 Fastback N’nin yanı sıra belirli pazarlarda birkaç N Line modelini de sunan Hyundai, günlük kullanımda sportif ruhu hissettirmek adına en küçük modelden en büyük SUV’a kadar, hemen hemen tüm modellerinde N imzalı parçalar ve gövde kitlerini kullanacak.

Skoda Octavia Türkiye’de Kaç Para Olur? Tahminim Nasıl? Yeni Skoda Octavia Almanya Fiyat Listesi

Araba Habercisi Yaz 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi ikinci yılın altıncı sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 19. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Araba Habercisi Dergisi ayrıca Dijital basın dergilikte. 

Hyundai Elantra N Line Yorumları
Hyundai Elantra N Line Yorumları