Isuzu D-Max için 50 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, kamyon, kamyonet ve pick-up araç satın almak isteyenler için Kasım ayında avantajlı bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Kampanya kapsamında 50.000 TL’ye 12 ay %0 faiz uygulanırken %18’lik KDV’nin %1’e düşmesiyle de Isuzu marka araçlar avantajlı hale geliyor. Isuzu D-Max kampanya araba habercisi

Anadolu Isuzu, ticari araç almak isteyen müşterilerine yılın avantajlı faiz kampanyasını sunuyor. Kampanya kapsamında 50.000 TL’yi 12 ay vade ve %0 faiz oranı ile kullanarak araç satın almak mümkün.

Isuzu D-Max kampanyaya dahil

Kasım ayı boyunca devam edecek olan kampanyaya kamyon ve kamyonet modellerinin yanı sıra Isuzu’nun pick-up segmentindeki temsilcisi D-Max de dahil olacak. 1.9 litrelik motoru ile sağladığı vergi avantajına ek olarak, bu kredi kampanyasıyla daha da avantajlı duruma gelen Isuzu D-Max, segmentinde öne çıkacak. Kasım ayına özel avantajlı koşullar, ticari araçlarda KDV oranının %18’den %1’e düşmesiyle de Isuzu marka araç almak isteyenlerin hayallerine bir adım daha yaklaşmasını sağlıyor.

[irp posts=”1600″ name=”2018 yılında 11 milyona yakın trafik cezası kesildi”]

Isuzu D-Max kampanya araba habercisi

Yeni Mitsubishi L200 Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak?

Youtube Murat Tosun