İddialı Pickup Isuzu DMAX XTR’nin Özellikleri Neler? Çok İddialı Görünmüyor mu?

Isuzu DMAX XTR Özellikleri Neler
Isuzu DMAX XTR Özellikleri Neler

Isuzu D-Max XTR çok iddialı görünmüyor mu? D-Max ailesinin en kabiliyetli ve güçlü versiyonu olan XTR dikkat çeken özelliklere sahip. Isuzu DMAX XTR Özellikleri Neler?

Araba Dergileri, Araba Dergisi, Otomobil Dergileri, Araba Testleri, Otomobil Testleri, Kullanılmış Araba, Sahibinden Araba, İkinci El Araba, Isuzu Yorum, Dmax yorum, Dmax test, Araba Habercisi Dergisi.

youtube.com/msemedya

Off-road tutkunları için geliştirilen konsept tasarımda Pedders süspansiyon sistemiyle yükseltilen araç, agresif görüntüsüyle üstesinden gelemeyeceği bir koşul olmayacağını hissettiriyor. Isuzu D-Max modeli zaten off-road kabiliyeti açısından oldukça beğenilen bir model iken, XTR ile birlikte geliştirilen fren sistemi ve yükseltilmiş süspansiyonlarıyla çıtayı daha da yukarı taşıyor.

[irp posts=”8166″ name=”Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısı Çıktı! Teknoloji Dergisi GoToTechno Hediyeli! Dergilik’te!”]

Kullanıcılarının hem günlük yaşantılarına hem de haftasonu maceralarına eşlik edebilmesi, Isuzu D-Max’in en önemli özelliği olarak göze çarpıyor. Agresif duruşuyla da tasarımsal olarak dikkat çeken D-Max XTR, günlük kullanımda asfalt zeminde de konfor sunuyor. Dış tasarımda kullanılan geniş çamurluklar ve tamamen yeni ön tampon agresif görüntüsünün temelini oluşturuyor. Kaput koruyucu ve sis farı çevresindeki detaylar da XTR versiyonunu standart bir D-MAX’den ayıran detaylar olarak karşımıza çıkıyor.

Isuzu DMax XTR Donanım Özellikleri Neler?

Kullanılan lastiklerle birlikte çamur, kar, kum ve asfaltta sorunsuz bir sürüş sağlamayı başarıyor. 17 inçlik jantlarla sunulan D-MAX XTR’da XTR logolarıyla da farklılık yaratıyor. Beyaz, Titanyum Gri, Obsidyen Gri ve Kozmik Siyah renkleriyle tercih edilebiliyor. Kullanılan yeşil detaylarla da XTR olduğunu ilk bakışta belli ediyor. Yeşil detaylar kaliper kapağından, roll-bar’a kadar pek çok yerde kullanılmış. 3.5 tonluk çekme kapasiteyle ve geniş yükleme alanıyla da hem günlük hem de hafta sonu maceraları için Isuzu D-MAX XTR oldukça iddialı bir seçenek olarak dikkat çekiyor.

[irp posts=”3800″ name=”Audi A7 Sportback 50 TDI Quattro Testim Youtube MSE Medya Kanalında Yayında!”]

Isuzu DMAX XTR Özellikleri Neler? Araba Habercisi Dergisi.

Murat Tosun Mercedes CLS 400d’yi test etti!

Isuzu DMax XTR Tanıtıldı, Pickup Modeller, Araba Dergileri, Araba Dergisi, Otomobil Dergileri, Kullanılmış Araba, Sahibinden Araba, İkinci El Araba.