Yeni Citroen Berlingo Satışa Sunuldu! Başlangıç Fiyatı 99 Bin TL Olarak Açıklandı!

Yeni Citroen Berlingo Fiyatı
Yeni Citroen Berlingo Fiyatı

Yeni Citroen Berlingo Satışa Sunuldu! Başlangıç Fiyatı 99 Bin TL Olarak Açıklandı! Yeni Citroen Berlingo Fiyatı

Araba Dergileri, Araba Dergisi, Otomobil Dergileri, Ticari Araçlar, Hafif Ticari Araç, Citroen Berlingo, Berlingo Özellikleri, Berlingo Fiyat

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Peugeot Rifter, Opel Combo ile kardeş olan yeni Citroen Berlingo Türkiye’de satışa sunuldu. İddialı hafif ticari aracın başlangıç fiyatı olarak 99 bin TL açıklandı.

[irp posts=”4418″ name=”Araba Habercisi Dergisi Mayıs 2019 Sayısı Çıktı! Yine Dopdolu Bir Araba Dergisi Oldu!”]

Hafif ticari araçlar arasında artık inanılmaz bir rekabet olacak. Ürünler açısından geride kalan Fransızlar tüm aile olarak bu açıklarını kapattılar hatta biraz öne bile geçtiler denilebilir.

Ailenin son üyesi olarak Yeni Citroen Berlingo Türkiye’de satışa sunuldu. Açıklanan fiyat listesine baktığım zaman kampanyalı olarak fiyatın 99 bin TL’den başladığını görüyorum. Lansmana özel olarak belirlenen bu fiyata 1.2 litre 110 beygirlik benzinli ünite satın alınıyor. Donamım seviyesi olarak da giriş paketi olan Feel sunuluyor.

Feel donanım paketiyle 1.6 lt 100 beygirlik dizel motor seçeneğinin fiyatı 112 bin 200 TL olarak belirlenmiş. Bir üst donanım paketi olan Shine ile bu motor seçeneğinin fiyatı 121 bin TL oluyor. 1.5 lt 130 beygir güç üreten dizel motor Shine donanım paketi ve 125 bin TL fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.

[irp posts=”4244″ name=”Büyüleyici Audi Q8 50 TDI Quattro 286 HP Tiptronic Testim arabam.com’da Yayınlandı!”]

Yeni Citroen Berlingo Fiyatı

Araba Habercisi Dergisi

1 Kadın 1 Erkek Volvo XC40 D4 AWD 190 Beygir Testi

 

Yeni Citroen Berlingo Fiyatı, Berlingo Dizel Fiyat, Araba Dergileri, Araba Dergisi, Otomobil Dergileri, Sahibinden Araba, İkinci El Araba, Kullanılmış Araba

Yeni Peugeot Rifter Testim arabam.com’da Yayınlandı! Efsane Hafif Ticari Araç Olur mu?

Youtube Murat Tosun