10 Yıllık Hafif Ticari Araç Kiralama Engeli Kalktı LeasePlan Fiyatları Açıkladı!

LeasePlan Hafif Ticari Araç Kirala

Sektörün önündeki 10 yıllık hafif ticari araç kiralama engelini kaldıran düzenlemelerin ardından, dünyanın en büyük filo kiralama şirketlerinden biri olan LeasePlan, yeni hafif ticari araç kampanyalarını açıkladı. LeasePlan Hafif Ticari Araç Kirala

Araba Dergisi, Otomobil Dergisi, Otomobil Yorumları, Araba Yorumları, Ticari Araç Kiralama, LeasePlan Ticari Kirala bilgileri haberde.

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

LeasePlan Türkiye kiralanacak hafif ticari araçlar için web sitesi üzerinden fiyatlarını çok hızlı bir şekilde müşterileriyle buluşturdu.

LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay

LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay, “Hafif ticari araçların kiralanabilmesi ile artık küçük ve orta ölçekli işletmeler başta olmak üzere hiçbir şirket hafif ticari araç satın almak zorunda kalmayacak, bu sayede sermayelerini daha verimli şekilde kullanabilecekler.

Tüm şirketleri avantajlı kiralama fırsatından ve ekonomik fiyatlardan yararlanmaya davet ediyoruz. Özellikle Mart sonuna kadar sürecek olan vergi indirimleri ile çok daha avantajlı noktalara gelen fiyatların kaçırılmamasını tavsiye ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Merkezi Amsterdam’da bulunan ve 5 kıtada 32 ülkede 1.8 milyondan fazla aracın yönetimini yapan LeasePlan; van, kamyonet ve pikap sınıflarındaki hafif ticari araçların kiralanmasına olanak tanıyan yeni karayolları yönetmeliğinin yıl başında yürürlüğe girmesinin hemen ardından kiralanabilir ticari araç seçeneklerini müşterilerin beğenisine sunmaya başladı. LeasePlan Hafif Ticari Araç Kirala

Fiat Fiorino Pop Hafif Ticari Araç Kirala

Web sitesi üzerinden fiyatlarını yayınlayan öncü şirket LeasePlan, 36 ay ve senelik 10 bin km için aylık 2 bin 556 TL’ye Fiat Fiorino Pop, 2 bin 708 TL’ye Fiat Doblo Easy, 2 bin 658 TL’ye Ford Tourneo Courier Trend, 3 bin 432 TL’ye Volkswagen Caddy Trendline kiralama kampanyalarıyla dikkat çekiyor.

Kampanya seçeneklerinin ilerleyen günlerde artması ve hem uygun maliyet hem de iş koluna özel farklı hacim ve üst yapı imkanları sunan hafif ticari araçların, binek araç kullanıcısı şirketlerin de ilgisini çekmesi bekleniyor.

[irp posts=”2701″ name=”1 Kadın 1 Erkek Güvenli Araba Kullanma Teknikleri Videosu Kanalımızda Yayında!”]

Ticari Araçların Kiralanabilmesi Artık Mümkün

LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay, konu ile ilgili olarak “Ticari araçların kiralanabilmesi ile artık özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler ticari araç satın almak zorunda kalmayacak, bu sayede sermayelerini daha verimli şekilde kullanabilecekler.

Aynı zamanda operasyonel filo kiralamanın en büyük faydalarından birisi olan filo yönetimi ile kendi işlerine odaklanabilecekler. Dünyanın birçok ülkesinde ticari araç kiralama tecrübesine sahip bir şirket olarak özellikle KOBİ’ler başta olmak üzere tüm şirketleri bu avantajlı kiralama fırsatından ve ekonomik fiyatlardan yararlanmaya davet ediyoruz” açıklamasında bulundu.

[irp posts=”3002″ name=”Araba Habercisi Dergisi Mart 2019 Sayısı Çıktı Dergiliklerden Okuyabilir Abone Olabilirsiniz”]

LeasePlan Hafif Ticari Araç Kirala

Araba Habercisi Murat Tosun

İzlediniz mi? 1 Kadın 1 Erkek Güvenli Araba Kullanma Teknikleri Videosu Kanalımızda Yayında!

LeasePlan Hafif Ticari Araç Kirala, Kiralık Hafif Ticari Araç, Hafif Ticari Araç Kiralama Şirketleri, Araç Kiralama Şirketleri 2019, Araba Habercisi Dergisi, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri

LeasePlan Hafif Ticari Araç Kirala, Kiralık Hafif Ticari Araç, Hafif Ticari Araç Kiralama Şirketleri, Araç Kiralama Şirketleri 2019, Araba Habercisi Dergisi, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri
LeasePlan Hafif Ticari Araç Kirala

Youtube Murat Tosun