McLaren GT Modelinin Tanıtım Videosu Yayınlandı! 1.4 Milyar Euro Yatırım Yapacaklar!

McLaren GT Tanıtıldı
McLaren GT Tanıtıldı

McLaren genişleyen model gamına önümüzdeki hafta amiral gemisi olan McLaren GT modelini ekleyecek. Tanıtım için kısa bir tanıtım videosu yayınlayan McLaren, 15 Mayıs Çarşamba günü McLaren GT modelini tanıtacak. McLaren GT Tanıtıldı

Araba Dergileri, Araba Dergisi, Otomobil Dergileri, Otomobil Dergisi, Araba Testleri, Araba Sürüşleri, Araba Haberleri

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

McLaren mühendisliği ve dinamik sürüş genleriyle geliştirilen model, sunacağı üst seviye konforla artık sadece pistlerdeki rekor sürelere değil konforlu uzun yolculuklara da göz kırpıyor. McLaren, GT modelinin adının açılımı olan Grand Tourer segmentinde standartları yeniden belirleme iddiasında.

[irp posts=”4567″ name=”Araba Habercisi Dergisi Mayıs 2019 Sayısı Turkcell Dergilik’te İndirme Linki Haberde!”]

McLaren, 2018 yılında açıkladığı Track25 stratejisi kapsamında 2025 yılının sonuna kadar 18 farklı model ve bu modellerinin versiyonunu çıkarmak için 1.4 Milyar Euro’luk yatırım yapmayı planlıyor. GT modeli de bu strateji kapsamında üretime alınacak olan 4. Model olarak karşımıza çıkıyor.

Grand Tourer segmentinde koyacağı yeni kurallara atıfta bulunarak #NEWRULES hashtagiyle kampanyasını başlatan McLaren, çokça merak edilen GT modelinin tanıtım videosuyla sizleri baş başa bırakıyoruz.

Video McLaren GT

[irp posts=”4327″ name=”Yeni Audi A7 Sportback Test Sürüş İzlenimlerim arabam.com’da yayınlandı!”]

McLaren GT Tanıtıldı

Araba Habercisi Dergisi

Youtube Murat Tosun