Mercedes Benz Fashion Week Istanbul’un Yıldızı Karizmatik ve İkonik G-Serisi oldu!

MercedesBenz Fashion Week Istanbul

Türkiye’nin en önemli moda etkinliklerinden biri olan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un 13. sezonu, 19-22 Mart 2019 tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşti. MercedesBenz Fashion Week Istanbul

Araba Dergisi, Otomobil Dergisi, Araba Yorum, Otomobil Yorum, Araba Test, Otomobil Test, Mercedes Yorum, Mercedes Test, Moda Haftası detaylar haberde.

Araba Habercisi Dergisi

Youtube.com/msemedya

Dünya çapında isim sponsorluğunu üstlendiği tüm moda haftalarında olduğu gibi İstanbul’da da Mercedes-Benz, her sezon desteklediği bir tasarımcının defilesini sunuyor. MBFWI kapsamında bu sezon da usta el işçiliğiyle öne çıkan, feminen detayları ve romantik çizgileriyle büyüleyici tasarımlara imza atan, ünlü isimlerin tercihi tecrübeli tasarımcı Özgür Masur’un Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunu “Mercedes-Benz Presents Özgür Masur” ismiyle sundu.

MBFWI isim sponsoru Mercedes-Benz Türk, bu sezon Türk moda sektörüne desteğini ilham verici bir panele de taşıdı. MBFWI Kreatif Direktörü Güneş Güner moderatörlüğünde tasarımcı Arzu Kaprol, stratejik pazarlama ve teknoloji trendleri danışmanı Hakan Akben ve dijital pazarlama ve teknoloji uzmanı Serkan Başer “Data ve teknoloji modaya nasıl yön veriyor?” başlıklı panelde moda ve teknoloji ilişkisini masaya yatırdılar, dinleyicilerle deneyimlerini paylaştılar.

13 sezondur etkinliğe isim sponsoru olarak destek veren Mercedes-Benz Türk, 15 adet Mercedes-Benz C-Serisi ve 5 adet Mercedes-Benz Vito ile moda haftası boyunca etkinlik misafirlerinin ulaşımını kolaylaştırmak için İstanbul sokaklarındaydı. Ayrıca 1 adet Mercedes-Benz E-Serisi Cabriolet, ve 2 adet Mercedes-Benz G-Serisi araç da etkinlik boyunca influecer’lara eşlik etti. Araçlar İstanbul sokaklarında kilometrelerce yol kat ederek MBFWI’nin 100’ün üzerinde davetlisini defile ve sunumlara konforlu bir şekilde ulaştırdı.

[irp posts=”2941″ name=”1 Kadın 1 Erkek Ford Fiesta Dizel Manuel Testi Youtube MSE Medya Kanalında Yayınlandı”]

Youtube.com/msemedya

Mercedes-Benz G-Serisi Yıldız Oldu

Her sezon MBFWI kapsamında otomobillerini sergileyen Mercedes-Benz Türk, Sonbahar/Kış 2019 sezonunda bu sene 40. Yılını kutlayan ikonik G-Serisi otomobilini Zorlu PSM içinde bulunan MBFWI alanında sergiledi. 40 yıllık tarihindeki en kapsamlı dönüşümü yaşayan, tasarım ikonu kimliğini koruyarak özgün ve karakteristik görünümünü devam ettiren Mercedes-Benz G-Serisi, katılımcıların ilgisiyle etkinliğin gözdesi haline geldi. Daha dinamik ve sportif bir karakter öne çıkaran Yeni Mercedes-Benz B-Serisi ise, Zorlu PSM girişinde MBFWI davetlilerini karşıladı.

Mercedes-Benz, her sezon sunduğu moda görsel kampanyasının sloganını Sonbahar/Kış 2019 sezonu için “Kendinden daha fazlasın” olarak belirledi. Moda tutkunlarını kendi renkliliğini keşfetmeye ve diğer renklerle birlikte olmaya davet eden kampanya, cesaret verici bir ilhamın gücüne vurgu yapıyor. Bu kampanya kapsamında hafta boyunca Mercedes-Benz, MBFWI davetlilerini farklı işbirlikleri ve sürpriz projelerle karşıladı. Mercedes-Benz Türk, bu proje ile paralel olarak başlattığı ve Instagram üzerinden devam eden “Kendinden daha fazlasın” sosyal medya kampanyası ile moda takipçilerini onlara ilham veren, şu an oldukları kişiye dönüşme yolunda kırılma noktası kabul ettikleri hikâyelerini #KendindenFazlasın etiketi ile paylaşmaya davet etti.

[irp posts=”3002″ name=”Araba Habercisi Dergisi Mart 2019 Sayısı Çıktı Dergiliklerden Okuyabilir Abone Olabilirsiniz”]

MercedesBenz Fashion Week Istanbul

Hyundai Tucson N Line ile eN sportif SUV olma iddiasında! Bize Göre Yolu Açık!

MercedesBenz Fashion Week Istanbul
MercedesBenz Fashion Week Istanbul

MercedesBenz Fashion Week Istanbul, Araba Dergisi, Otomobil Dergisi, Araba Yorum, Otomobil Yorum, Mercedes Yorum, Mercedes Test

Youtube Murat Tosun