Motobike Istanbul 2019 Bitti Motobike Istanbul 2020 Ne Zaman Düzenlenecek?

Motobike Istanbul 2019 Bitti

Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen ve Motul ana sponsorluğunda, sektörün önde gelen dernekleri MOTED, Motoder ve Bised’in desteği ile gerçekleşen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul sona erdi. Motobike Istanbul 2019 Bitti

Motobike Istanbul, Motobike Istanbul Hakkında, Motobike Istanbul 2019 Yenilikler, Motosiklet Fuarları, Motosiklet Yenilikleri, Motosiklet Haberleri, Araba Haberleri gibi detayların hepsi haberimizde.

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Motobike Istanbul bu yıl 16.000 m2’den fazla stant alanında 24 ülkeden 255 markanın katılımı ile gerçekleşti. 100.000 ‘den fazla kişi tarafından ziyaret edilen fuarda yapılan yeni model lansmanları ilgi gördü.

Motosiklet tutkunları; Aprilla, BMW, Ducati, Honda, Harley Davidson, Triumph, Yamaha, Vespa, KTM, Kral, Kuba, CF Moto, Volta, SYM, Bajaj, Polaris, Citycoco, Moto Gusto, Moto Guzzi, Husqvarna, Yuki gibi markaların yeniliklerini gördü.

[irp posts=”2990″ name=”Volvo XC40 D4 AWD Kadın 1 Erkek Testi Youtube MSE Medya Kanalında Yayında”]

Etkinlik ve Gösteri Programları Ziyaretçilerin Beğenisini Kazandı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da seminer ve gösteri programları Motobike Istanbul ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi gördü. Motosiklet akrobasi gösterileri ile nefes kesen Birkan Polat ve Onur Duva, fuar boyunca gösteri alanında motosiklet tutkunlarına heyecan dolu anlar yaşattılar. “Motobike Academy” kapsamında, konusunda uzman kişilerin gerçekleştirdiği güvenli sürüş eğitimleri, kış rotaları önerileri ve motovlogerlar ile söyleşiler fuar ziyaretçileri tarafından beğeni ile takip edildi.

Motobike 2020 Ne Zaman Düzenlenecek?

2020 senesinde 12. kez düzenlenecek olan Motobike Istanbul 20 – 23 Şubat tarihleri arasında yine motosiklet ve bisiklet tutkunlarının buluşma noktası olacak. Fuara dair ayrıntılar Motobike Istanbul’un resmi web sitesinden, facebook ve instagram hesaplarından takip edilebilir.

[irp posts=”3002″ name=”Araba Habercisi Dergisi Mart 2019 Sayısı Çıktı Dergiliklerden Okuyabilir Abone Olabilirsiniz”]

Motobike Istanbul 2019 Bitti

Araba Habercisi Murat Tosun

Araba Habercisi Dergisi Mart 2019 Sayısı Çıktı Dergiliklerden Okuyabilir Abone Olabilirsiniz

Motobike Istanbul 2019 Bitti, Motobike Istanbul Yorumları, Motosiklet Haber, Motosiklet Yenilikleri, Motobike Yeni Modeller, Araba Haber, Araba Habercisi Dergisi, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri

Motobike Istanbul 2019 Bitti, Motobike Istanbul Yorumları, Motosiklet Haber, Motosiklet Yenilikleri, Motobike Yeni Modeller, Araba Haber, Araba Habercisi Dergisi, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri
Motobike Istanbul 2019 Bitti

Motobike Istanbul 2020 Tarihi Açıklandı

 

Youtube Murat Tosun