NISSAN LEAF E-Plus yüzde 40’ın üzerinde bir artış ile 458 km’lik bir sürüş menzili sunuyor!

Nissan Leaf Kaç Tane Sattı
Nissan Leaf Kaç Tane Sattı

NISSAN’ın elektrikli modeli LEAF, 400 bin satış adedine ulaşarak yeni bir rekor kırdı. Nissan Leaf Kaç Tane Sattı

Araba Dergileri, Araba Haberleri, Elektrikli Arabalar, Nissan Leaf, Nissan Haberleri, Elektrikli Nissan, Yeni Arabalar gibi detaylar haberde.

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Nissan LEAF, elde ettiği yeni satış rakamıyla sürdürülebilir mobiliteye geçiş sürecinde NISSAN’ın lider konumunu güçlendirdi.

İlk nesliyle 2010 yılında piyasaya sunulan Nissan LEAF, yüksek teknoloji ve elektrikli sürüş deneyimini erişilebilir fiyatlarla pazara sunarak geniş kitlelere ulaşma başarısını sürdürüyor. Türkiye’de elektrikli arabalara bakışı değiştirebilecek bir araç ama henüz göremedik. Umarım Nissan Türkiye çok yakında bu aracı Türkiye’de de satmaya başlar. Alıcısını bulacak bir araba olduğuna benim inancım tam 🙂

NISSAN Intelligent Mobility

NISSAN Intelligent Mobility özellikleriyle donatılmış ve otonom sürüş özellikleriyle dikkat çeken NISSAN’ın elektrikli otomobili LEAF, piyasaya sürüldüğü 2010 yılından bu yana toplamda 400 bin satış adedine ulaşarak rekorlarına bir yenisini ekledi.

Dünyanın en çok satan elektrikli otomobili ünvanını elinde bulunduran NISSAN LEAF, son dönemde Kuzey Avrupa, Çin, Japonya ve ABD’de yoğun ilgi görüyor. 2018 yılında Avrupa’da da en çok satan elektrikli otomobil olan NISSAN LEAF, aynı zamanda Norveç’te en çok satan binek otomobil olmuştu.

NISSAN’ın Global Pazarlama, Satış ve Elektrikli Araçlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Daniele Schillaci konuyla ilgili olarak, “Bu bizim için bir dönüm noktası. Sayısı bugün 400 bine ulaşan ve gittikçe artan müşterilerimizin NISSAN LEAF’e duyguğu güven ve heyecanın güçlü bir göstergesi.” dedi.

NISSAN LEAF E-Plus 458 km menzil sunuyor

NISSAN LEAF E-Plus, NISSAN Intelligent Mobility’i “Akıllı Güç, Akıllı Sürüş ve Akıllı Entegrasyon” alanında kaydedilen ilerlemeyle temsil ediyor. NISSAN LEAF 322 km’ye varan sürüş menzili, sessiz çalışan motoru, yumuşak ve hassas gaz pedalı ile birçok müşterinin ihtiyacını karşılarken, NISSAN LEAF E-Plus %40’ın üzerinde bir artış ile 458 km’lik bir sürüş menzili sunuyor

[irp posts=”5063″ name=”Araba Habercisi Dergisi Haziran Sayısı’nda Türkiye’de Satılan Tüm Kompakt SUV’lar Var!”]

Nissan Leaf Kaç Tane Sattı

Araba Habercisi Murat Tosun

Nissan Leaf Kaç Tane Sattı, Nissan Leaf EPlus Menzil, Elektrikli Nissan, Sahibinden Nissan, Kullanılmış Nissan, Araba Dergileri, Araba Haberleri

Youtube Murat Tosun