Milyon TV ve Milyon TV youtube kanalında evlerinize yeni yayın dönemiyle birlikte konuk oluyoruz!

Otomobil Televizyon Programları Otomobil Habercisi.
Otomobil Televizyon Programları Otomobil Habercisi.

Milyon TV ve Milyon TV youtube kanalında evlerinize yeni yayın dönemiyle birlikte konuk oluyoruz! Otomobil Televizyon Programları Otomobil Habercisi.

Instagram Hesabım

Milyon TV youtube kanalında milyonlarca kişinin izlediği videoların arasında artık bizler de varız. RS Oto Ekspertiz’in sunduğu Otomobil Habercisi yeni sezonuyla çok yakında gençlik kanalı Milyon TV’de başlıyor.

Youtube Araba Habercisi TV Murat Tosun kanalıma herkesi beklerim. Otomobil Habercisi programı youtube kanalımdan da yayınlanacak.
Otomotiv ve teknoloji ürünleri hediyeli çekilişlerle yeni yayın dönemine başlıyoruz. Benim Youtube kanalımın linkini aşağıya yazıyorum.

YOUTUBE KANALIM

Türkiye’nin gençlik kanalı Milyon TV’de Otomobil Habercisi programımın yeni sezonu başlıyor. Otomobil Habercisi programıyla bu kardeşiniz otomobil testleri, gündem olan röportajları ve “Murat’a Otomobil Sat” bölümüyle evlerinize konuk oluyorum. Milyon TV kanalı ulusal bir TV kanalı olarak yayın hayatını başarıyla sürdürüyor. Milyon TV’nin youtube kanalıysa milyonlarca kişiye ulaşan videolarıyla gündem olmayı sürdürüyor.

Milyon TV nasıl izlenir?

D- Smart 135.Kanal
Digiturk, Türksat Paketi 106. Kanal
Vodafone 118. Kanal
Blutv
İnternet yayını www.milyontv.com

Programı TV’den izlemeyi kaçırırsanız Milyon TV Youtube kanalından da izleyebilirsiniz. Milyon TV’nin youtube kanalının linkini de aşağıya bırakıyorum.

MİLYON TV YOUTUBE KANALI

Otomobil Televizyon Programları Otomobil Habercisi.

Araba Habercisi Mart 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Mart 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 38. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 38. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Mart 2022 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte.

2022 model Kia K8’in bilgileri nasıl? Bizim buralara gelse hangi motor seçeneğiyle iddialı olur?

Otomobil Televizyon Programları Otomobil Habercisi.

Otomobil Televizyon Programları Otomobil Habercisi.

Otomobil Televizyon Programları Otomobil Habercisi.

Araba Habercisi Dergisi Yaz Sayisi 2022