Bu Arabayı Seviyorum! Renault Clio Sport Tourer 1.2 Turbo EDC 120 HP Test İzlenimlerim Burada!

Renault Clio Sport Tourer 1.2 Turbo EDC 120 HP Test İzlenimlerim, Renault Testleri, Renault Modelleri Testler, Renault Araba Testleri

Araba Dergisi, Otomobil Dergisi, Araba Yorumları, Araba Testleri, Araba Haberleri, Renault Yorum, Renault Clio Yorum gibi detaylar haberde.

Araba Habercisi Dergisi

Renault Clio Sport Tourer testi arayanlar için Murat Tosun, detaylı bir test sürüşü gerçekleştirdi. Renault Clio Sport Tourer hakkında merak edilenleri yanıtları. Murat Tosun’un Renault Clio Sport Tourer yorumları ve Renault Clio teknik özellikleri.

Renault Clio Sport Tourer 1.2 Turbo

Renault Clio Sport Tourer ülkemizde tutulmayan SW karoser tipinde bir araç. Ancak bu araç bu tutulmama durumunu kabul etmedi ve kabiliyetli özellikleriyle yollarda sıklıkla gördüğümüz araçlardan biri oldu.

Renault Clio Sport Tourer 1.2 Turbo EDC 120 HP Test İzlenimlerimi Okumak İçin Tıklayın

Ya da Fotoğrafa Tıklayın

Renault Clio Sport Tourer 1.2 Turbo EDC 120 HP Test Sürüş İzlenimleri

 

Renault Clio Sport Tourer 1.2 Turbo EDC 120 HP Test

Araba Habercisi Murat Tosun

Renault Clio Sport Tourer 1.2 Turbo EDC 120 HP Test
Renault Clio Sport Tourer 1.2 Turbo EDC 120 HP Test

[irp posts=”2555″ name=”1 Kadın 1 Erkek Youtube MSE Medya Kanalı’nda Araba Testi İzle”]

Araba Dergisi, Otomobil Dergisi, Araba Yorumları, Araba Testleri, Araba Haberleri, Renault Yorum, Renault Clio Yorum

 

İzlediniz mi? 1 Kadın 1 Erkek Güvenli Araba Kullanma Teknikleri Videosu Kanalımızda Yayında!x

Doğru Direksiyon Tutuş Pozisyonu Nasıl Olmalı?

1 Kadın 1 Erkek Güvenli Sürüş Eğitimleri‘nin ikinci videosunda ilk konumuz doğru direksiyon tutuş pozisyonu nasıl olmalı? Bu konuda gerçekten de bir karmaşa var ve çoğumuz bunu bilmiyoruz. Doğru direksiyon tutuş pozisyonusaat ile ifade edildiği zaman 9’u çeyrek geçe pozisyonunda olmalıdır. Videomuzda bu konuyla ilgili tüm detayları bulabilirsiniz.

100 km/s Hızla Giden Bir Araba Kaç Metre Mesafede Durur?

Begüm Kıratlılar ve Murat Tosun tarafından verilen online sürüş eğitimleri videomuzda ikinci konumuz 100 km/s hızla giden bir araba panik fren (ani fren) sırasında kaç metre mesafede durur? Bu konuda da çok yanlış bilinen detaylar olduğunu düşünüyoruz ve youtube.com/msemedya kanalımızda bu işin doğrusunu anlatıyoruz.

Videolarımızı izlemek için kanala abone olmayı ve yorum yapmayı lütfen unutmayın. Test videoları da artarak gelmeye devam edecek!

Youtube Murat Tosun