Renault Aralık Kampanyasında Neler Var? Takas desteği, yüzde sıfır faiz, indirim desteği dediler!

Renault Kampanya Aralık 2023.
Renault Kampanya Aralık 2023.

RENAULT BEKLENEN KAMPANYAYI AÇIKLADI! Takas desteği, yüzde sıfır faiz, indirim desteği dediler! Renault Kampanya Aralık 2023.

CHERY SATIN ALIRSAM BAŞIMA NELER GELİR?

Renault Türkiye beklenen Aralık Kampanyasını açıkladı. Açıklanan bu kampanya bilgilerini 06 Aralık 2023 tarihinde Renault Türkiye internet sitesinden aldım. Dileyen herkes Renault’nun web sitesini ziyaret ederek kampanyalar bölümünden bu bilgileri bulabilir. Haberin devamında Renault Mais Yönetimi tarafından açıklanan kampanyanın detaylarını bulabilirsiniz.

Öncelikli olarak kompakt SUV modelleri Renault Austral için açıklanan kampanya bilgileri nasıl? 150 bin TL takas desteği veya 250 bin TL kredi, 12 ay, yüzde 0 faiz kampanyası yapmışlar. İki kampanya bir arada kullanılamazken, Austral’in techno esprit alpine E-tech full hybrid 200 hp versiyonunda finansal kampanya geçerli değildir açıklaması da yapılmış.

Yerli Üretim Renault Clio modeli içinse 200 bin TL, 12 ay vade, yüzde 1,99 kredi kampanyası açıklamışlar. Bu model için biraz az bir kampanya olmuş.

Renault Megane Sedan modeli için sadece Icon pakette geçerli bir kampanya yapmışlar. Bu kampanyada 100 bin TL indirim desteği veya 170 bin TL, 12 ay vade, yüzde 0 faiz kampanyası demişler. İlgili indirim desteği, sınırlı sayıdaki 2023 model yılı Megane Sedan modelinin Icon versiyonlarında geçerlidir. İndirim desteği ve ilgili finansal kampanya birlikte kullanılamaz açıklaması da yapılmış.

Son olarak tüm Renault modelleri için geçerli Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda 250 bin TL, 12 ay vade ve yüzde 2,99 kredi detayını da açıklamışlar.

Chery Aralık fiyatlarını açıklamadı ama Aralık Kampanyasını açıkladı! Kampanyanın dozunu artırdılar!

Araba Habercisi SONBAHAR 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin SONBAHAR 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Renault Kampanya Aralık 2023.

Renault Kampanya Aralık 2023.

Renault Kampanya Aralık 2023.

Youtube Murat Tosun