Seat Türkiye’nin Mayıs Kampanyasında Dizel Otomatik Leon 137 bin TL’ye Satılıyor!

Seat Leon Kampanya Mayıs
Seat Leon Kampanya Mayıs

SEAT’tan Leon ve Ateca dizel otomatik modellerine özel indirim. Seat Leon Kampanya Mayıs

Araba Dergisi, Araba Dergileri, Otomobil Dergileri, Araba Testleri, Araba Karşılaştırma, Araba Sürüş, Araba Yorum

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

SEAT, gerçekleştirdiği kampanya ile Leon ve Ateca modellerinin dizel otomatik versiyonlarında cazip indirimler sunuyor.

[irp posts=”4567″ name=”Araba Habercisi Dergisi Mayıs 2019 Sayısı Turkcell Dergilik’te İndirme Linki Haberde!”]

SEAT başarılı model ailesi Leon’un dizel otomatik modelleri ve SUV modeli Ateca’nın dizel otomatik modellerine özel indirim kampanyası gerçekleştiriyor.

Kampanya kapsamında Leon 1.6 TDI 115 HP DSG S&S Style versiyonu 137 bin 900 TL’den başlayan; 1.6 TDI 115 HP DSG S&S Xcellence versiyonu 153 bin 600 TL’den başlayan; 1.6 TDI 115 HP DSG S&S FR versiyonu 153 bin 600 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla satışa sunuluyor.
Ateca’nın dizel motora sahip 1.6 TDI 115 HP DSG S&S Xcellence versiyonu ise 191 bin TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla satın alınabiliyor.

Bu kampanya 01 Mayıs – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerli.

[irp posts=”3751″ name=”Youtube MSE Medya Kanalında Mercedes CLS 400d Testim Yayında! Abone Ol Kaçırma!”]

Seat Leon Kampanya Mayıs

Araba Habercisi Dergisi

Seat İlk 4 Ayda 200.000’den Fazla Araba Satışı Gerçekleştirdi! En Çok Hangi Seat Sattı?

Seat’ın Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Wayne Griffiths konu hakkında açıklamalarda bulundu. ‘Zorlu ekonomik koşullara rağmen 2019’un ilk 4 ayında gerçekleştirdiğimiz satışlarla hem pazar payımızı büyütüyor hem de ciromuzu artırıyoruz. Bu başarının arkasında hiç şüphesiz ki SUV segmentindeki modellerimizin payı büyük. Tüm satışlarımızın %40’ını SUV modellerimiz oluşturuyor’ dedi.

Seat ilk çeyrekte 3 Milyar Euro’nun üzerinde gelir elde ederken, karlılık olarak da geçen yıla oranla karını %5.5 artırdı. Seat’ın kar miktarı ilk çeyrek için 89 Milyon Euro olarak açıklandı. Seat’ın ilk 4 ayda en çok satış yaptığı ülkeler sırasıyla Almanya, Cezayir ve Birleşik Krallık olarak açıklandı. Almanya, Fransa ve İtalya’da çift haneli büyüme rakamlarına ulaştı. Anavatanı olan İspanya’da ise geçen yıla oranla %4.2 oranında satışları düşen Seat’ın, İspanya’da en çok satan modeli Leon oldu.

Youtube Murat Tosun