Toyota Türkiye yönetiminin bana gönderdiği basın bülteni ile açıkladığı kampanya bilgileri nasıl?

Toyota Kampanya Aralık 2023 0 km
Toyota Kampanya Aralık 2023 0 km

Toyota Türkiye yönetiminin bana gönderdiği basın bülteni ile açıkladığı kampanya bilgileri nasıl? Toyota Kampanya Aralık 2023 0 km.

CHERY SATIN ALIRSAM BAŞIMA NELER GELİR?

Toyota Türkiye yönetimi tarafından Message İletişim aracılığıyla gönderilen basın bülteninde açıklanan bilgiler. Noktasına virgülüne dokunmadan yayınlıyorum. Açıklanan tüm bilgiler bu basın bülteninde yer alan detaylardır.

“Toyota’dan “Yılın Son Çılgın Kampanyası” Geldi

Toyota, gerçekleştirdiği ve büyük ilgi gören kampanyalarına Aralık ayında da devam ediyor. “Yılın Son Çılgın Kampanyası” adı altında yeni otomobil almak isteyenlere Corolla Sedan, Hilux, Corolla Cross, Toyota C-HR Hybrid, Yaris Cross, Yaris, Corolla HB Hybrid, Proace City ve Proace City Cargo modellerinde olmak üzere stoklarla sınırlı eşsiz fırsatlar sunuluyor.

Yeni Toyota C-HR Hybrid’de lansman fırsatı

Toyota’nın geçtiğimiz ay satışa sunduğu ikinci nesil Toyota C-HR Hybrid modelinde lansman fırsatı Aralık ayında da devam ediyor. Segmentinde bir ikon haline gelen Yeni Toyota C-HR Hybrid 250 bin TL’ye varan indirimle 1 milyon 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla alınabiliyor. Bu indirimlere ek olarak müşteriler 100 bin TL 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredinden de yararlanabiliyorlar.

Corolla ve Yaris benzinli ÖTV muafiyetiyle alınabiliyor

Toyota, Aralık ayı sonuna kadar Corolla’nın 1.5 litre benzinli Vision MDS ve Vision Plus MDS versiyonları ÖTV muaf avantajıyla alınabilecek. 1 milyon 2 bin 800 TL’den başlayan fiyatlara sahip Corolla Sedan’da 200 bin TL’ye varan indirim veya 200 bin TL 12 ay, yüzde 0 faizli kredi desteği tercih edilebilecek.

Bununla birlikte Yaris benzinli modeli de 997 bin TL’den başlayan fiyatlarla ÖTV muafiyeti avantajıyla veya 200 bin TL 12 ay, yüzde 0 faizli kredi desteği alınabiliyor.

Sportif tasarımı ve dinamik sürüşüyle öne çıkan Toyota Corolla HB Hybrid modelinde ise 160 bin TL indirim veya 200 bin TL 12 ay, yüzde 0 faizli kredi desteği sunuluyor.

Toyota SUV’larında da çılgın kampanya

Toyota, C-SUV modeli Corolla Cross ve B-SUV modeli Yaris Cross’u da Aralık ayındaki Çılgın Kampanya’ya dahil etti. Modern, etkileyici ve sofistike SUV çizgileriyle ve 5. Jenerasyon Hibrit teknolojisiyle dikkat çeken Corolla Cross, 200 bin TL’ye varan indirim ile sunulurken, isteyenler 200 bin TL 12 ay yüzde 0 faiz avantajını da tercih edebilecekler.

“2022 Dünya’da Yılın Şehir Otomobili” unvanına sahip Yaris Cross ise, 1 milyon 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla Toyota Yetkili Satıcı’larında yeni sahiplerini bekliyor. Bu modelde de 170 bin TL indirim veya 200.000 TL, 12 Ay, yüzde 0 faiz fırsatından yararlanmak mümkün.

Toyota hafif ticari modellerine Aralık ayında ulaşmak kolaylaştı

Toyota, geniş, kullanışlı ve sorunsuzluğuyla adından söz ettiren hafif ticari araç ürün gamında da stoklarla sınırlı kampanyalar sunuyor. Efsanevi pick-up modeli Hilux, Toyota Hilux modeli 200 bin TL’ye varan avantaj ile birlikte 1 milyon 410 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunulurken aynı zamanda 100 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi fırsatı bulunuyor.
Hem iş hem de günlük kullanımlarıyla pratik çözümler sunan Proace City modeli 150 bin TL 12 ay yüzde 0 faiz fırsatı ile sunuluyor. Yüksek yük taşıma kapasitesiyle öne çıkan Proace City Cargo’da ise Aralık ayı boyunca 50 bin TL’ye varan indirim ve 100 bin TL 12 ay vadeli yüzde 0 faiz fırsatından yararlanılabiliyor.”

Açıklama burada bitti!

HYUNDAI KAMPANYASI AÇIKLANDI! Hyundai Türkiye Aralık ayında hem zam hem de kampanya yaptı!

Toyota Kampanya Aralık 2023 0 km.

Araba Habercisi SONBAHAR 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin SONBAHAR 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Toyota Kampanya Aralık 2023 0 km.

Toyota Kampanya Aralık 2023 0 km

Toyota Kampanya Aralık 2023 0 km.

Youtube Murat Tosun