Volvo XC40 plug-in hibrit R-Design Pro Satışa Sunuldu! 262 Beygir Gücünde!

Volvo Hybrid Modeller Hangileri?
Volvo Hybrid Modeller Hangileri?

Volvo Hybrid Modeller Hangileri, Volvo XC40 plugin hibrit, Volvo Hibrit Özellikleri, Volvo Hibrit Yorumları, Hibrit Arabalar, Hibrit Araçlar gibi detaylar burada. Volvo, ödüllü SUV modeli XC40’a eklediği hibrit motor seçeneğiyle birlikte tüm modellerinde plug-in hibrit versiyonu sunan tek marka ünvanını aldı. XC40 modelinin motor seçeneklerine eklenen T5 plug-in hibrit premium kompakt SUV segmentindeki ilk plug-in hibrit araç olarak da öne çıkıyor. Volvo Hybrid Modeller Hangileri?

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Volvo’nun 1.5 litrelik üç silindirli T5 hibrit motoru toplam 262 beygirlik güç üretiyor. 180 beygir benzinli motor sayesinde elde edilirken, 82 beygir ise elektrik motoruyla üretiliyor. Hibrit sistemde yer alan lityum-iyon batarya 10,7 kWh kapasiteye sahip olup, Volvo XC40 tamamen elektrikle 50 kilometre gidebiliyor.

[irp posts=”7864″ name=”Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısı Çıktı! Teknoloji Dergisi GoToTechno Hediyeli!”]

Tamamen yeni CMA platformu üzerinde geliştirilen T5 motoru XC40 modelinde plug-in hibrit versiyonunun yanı sıra iki dizel ve üç benzinli seçenek sunuyor. Volvo’nun kompakt modüler mimari (CMA) olarak adlandırdığı platform tamamen önden çekişli modeller için geliştirildi. Bu güç aktarma organının verimliliği ve performansı, Volvo modellerinde ilk kez yer alacak olan yeni nesil yedi vitesli otomatik şanzımanıyla birleşiyor.

Hızlı şarj ile bataryası sadece 2,5 saatte şarj oluyor!

Volvo XC40 plug-in hibrit hızlı şarj seçeneği de sunuyor. Hızlı şarj ile bataryası sadece 2,5 saat içerisinde dolan model, normal şarj ile maksimum 6 saat içerisinde doluyor.

Volvo XC40 plug-in hibrit modelleri, R-Design, R-Design Pro, Inscription ve Inscription Pro donanım seviyeleriyle satışa sunuluyor. Volvo XC40 plug-in hibrit R-Design versiyonunun İngiltere satış fiyatı ise 40.905 Sterlin. 2020 yılının Şubat ayından itibaren teslimatların başlanacağı belirtildi.

Volvo Hybrid Modeller Hangileri? Araba Habercisi Dergisi.

Mercedes-Benz’in ‘Yıldız’ı Çin’de Parlıyor! Premium Rakiplerini Geride Bırakıyor!

Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısında Neler Var?

Peugeot 508 100 kilometrede 1.3 litre tüketiyor!

Volkswagen Passat Yarı Otonom Olarak Satışa Sunuldu.

3 Boyutlu Gösterge Panelleri arabaların yeni oyuncağı oluyor.

Citroen C5 Aircross Kompakt SUV sınıfını karıştırdı.

Honda Civic Type R ile Teste Çıktık.

Subaru Forester hibrit seçeneğiyle geliyor.

DS3 Crossback Kalitesi ile oyunu bozacak mı?

Amiral Gemisi Renault Koleos Yenilendi.

Elektrikli Porsche, Tesla’yı tahtından eder mi?

En Çok Satan Arabaları araştırdık.

Teknoloji Dergisi GoToTechno Ekim Sayısı Çıktı!

Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi kolay anlaşılan diliyle ön plana çıkan bir dergi. Araba Habercisi Dergisi’nin hediyesi olmasının dışında Turkcell Dergilik üzerinden tüm sayıları ücretsiz okuyabilirsiniz.