Yedieminlerdeki araçlar için yeni süreç başladı! Yediemin otoparklarındaki araçlar yollara dönüyor!

yediemin ikinci el hacizli arabalar.
yediemin ikinci el hacizli arabalar.

Yedieminlerdeki araçlar hakkında yeni süreç başladı! Yediemin araçları yeniden yollara çıkmaya başlıyor! yediemin ikinci el hacizli arabalar.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum: Bu durumda olan kaç tane otomobil, kaç tane araç var bilmiyorum. Yediemin otoparklarında bulunan araçlar için yeni bir gelişme oldu. Bu gelişmeleri gazetelerden, televizyonlardan takip ettim. Takip ettiğim kadarıyla aşağıdaki detayların öne çıktığını gördüm.

Yediemin otoparklarında bulunan hacizli veya trafikten men edilmiş araçlarla yönelik yeni süreç resmen başladı. Araçlarına haciz gelenler yediemin otoparklarından otopark ücretini ödeyerek araçlarını buralardan alabilecek. Bunun öncesinde araç sahiplerinin ilgili icra dairelerine müracaat etmeleri gerekiyor. Bu müracaatların ardından alacakları dilekçeyle araçlarını yediemin otoparkından alabiliyorlar.

Eğer bu araçlar sahipleri tarafından ya da rehin alacaklısı tarafından 10 gün içinde alınmazsa ikinci sürece geçiliyor ve araçlar ihale sürecine dahil ediliyor. Bir sonraki süreçte E-ihaleye katılmak isteyenler için Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak ve belirtilen teminatı yatırmak yeterli oluyor. E-ihaleden araçları satın alanların bu araçları aynı 0 km araba almış gibi satın alacağı da çıkan haberlerde yer alıyor. Yani bu araçlarda geçmişe dönük olarak vergi, trafik cezası gibi şeyler olmadan satın alınacak. İhale süreci başladığında da bu konu hakkında gelişmelere bakarız.

CHERY KASIM 2023 FİYAT LİSTESİ! Chery modellerinin fiyatları nasıl? En ucuz Chery kaç paraya satılıyor?

Araba Habercisi SONBAHAR 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin SONBAHAR 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

yediemin ikinci el hacizli arabalar.

yediemin ikinci el hacizli arabalar.

yediemin ikinci el hacizli arabalar.

REKLAM

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba