G20 Kodlu Yeni BMW 3 Serisi Bu Ay Ön Siparişlere açılıyor Ağustos Ayında Satışa Başlanıyor!

Yeni BMW 3 Serisi Satış
Yeni BMW 3 Serisi Satış

Borusan Otomotiv, Ağustos ayından itibaren Türkiye’de yollarla buluşacak olan Yeni BMW 3 Serisi için, ön siparişleri Haziran ayında toplamaya başlayacak. Yeni BMW 3 Serisi Satış

Araba Testleri, Araba Testi, Araba Dergisi, Araba Dergileri, Otomobil Testleri, Otomobil Testi

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

BMW’nin en çok tercih edilen modeli BMW 3 Serisi 7’nci nesli ile Türkiye’de ilk kez İzmir ve Muğla’da sergileniyor. Segmentinde pek çok ilki temsil eden, yepyeni teknolojileri ve tasarımı ile dikkat çeken Yeni BMW 3 Serisi, 3-9 Haziran tarihleri arasında Bodrum, Çeşme ve Göcek’te Türkiye’deki ilk gösterimini gerçekleştiriyor.

[irp posts=”4975″ name=”Araba Habercisi Dergisi Haziran 2019 Sayısı Dergiliklerde Yayına Çıktı! Kaçırmayın Yazık Olur!”]

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin en çok tercih edilen modeli BMW 3 Serisi, yeni jenerasyonu ile Türkiye’de ilk kez İzmir ve Muğla’da sergileniyor. Yeni BMW 3 Serisi, 3-9 Haziran tarihleri arasında Bodrum – Serafina Mare’de, Çeşme – Spiaggia Grande’de ve Göcek – Rixos Premium’da ilk kez otomobilseverlerin karşısına çıkacak. BMW’nin tamamen yeni modeline özel stantta statik olarak sergilenecek olan Yeni BMW 3 Serisi iddialı geliyor.

G20 gövde kodlu 7’nci nesil Yeni BMW 3 Serisi önemli ölçüde geliştirilen sportif becerileri ile yollara çıkıyor. Yeni tasarım dili, sürücü destek sistemleri ve yeni nesil infotainment teknolojisine sahip. Yeni 3 Serisi verimli motorları, yeni süspansiyon teknolojisi, rijitliği artırılan gövdesi ve geliştirilen şasi geometrisi ile daha keskin bir sportif sürüş karakterine kavuştu.

Yeni BMW 3 Serisi Satış
Yeni BMW 3 Serisi Satış Tarihi Açıklandı.

Yeni BMW 3 Serisi Özellikler

LED farlar Yeni BMW 3 Serisi’nde standart olarak sunulurken, 530 metre aydınlatma menziline sahip. Adaptif BMW Laserlight Sistemi ise opsiyonel olarak tercih edilebilecek. Fren Fonksiyonlu Kaza ve Yaya Algılama sistemi, Şerit Takip Uyarı Sistemi’nin de standart olarak sunuluyor. Yeni BMW 3 Serisi, lansmana özel tasarlanan First Edition Sport Line, First Edition Luxury Line ve First Edition M Sport olmak üzere üç temel tasarım ve First Edition’a özel donanım ve fiyat seçenekleriyle satışa sunulacak. Borusan Otomotiv, Ağustos ayından itibaren Türkiye’de yollarla buluşacak olan Yeni BMW 3 Serisi için, ön siparişleri Haziran ayında toplamaya başlayacak.

[irp posts=”2941″ name=”1 Kadın 1 Erkek Ford Fiesta Dizel Manuel Testi Youtube MSE Medya Kanalında Yayınlandı”]

Araba Habercisi Dergisi

Yeni BMW 3 Serisi Satış

 

Youtube Murat Tosun