Yeni Citroen Berlingo 1.2 Puretech 110 HP Test Sürüşü İzlenimlerim arabam.com’da Yayında!

Yeni Citroen Berlingo Testi
Yeni Citroen Berlingo Testi

Yeni Citroen Berlingo 1.2 Puretech 110 HP Test Sürüşü İzlenimlerim arabam.com’da Yayında! Yeni Citroen Berlingo Testi

Araba Testleri, Araba Testi, Otomobil Testleri, Otomobil Testi

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Murat Tosun, yeni Citroen Berlingo 1.2 Puretech 110 HP testi yaptı. Berlingo’nun en az yakan ve en uygun fiyatlı modeli olan 1.2 Puretech 110 HP ile test sürüşü yaptı ve izlenimlerini objektif bir biçimde paylaştı. Bakalım, uzman test pilotu Murat Tosun’un yeni Berlingo yorumları nasıl?

Renault MAİS Otomotiv Sektöründe Bir İlki Gerçekleştirerek İletişimi WhatsApp’a Taşıyor!

Murat Tosun en uygun fiyatlı Citroen Berlingo 1.2 Puretech 110 HP seçeneğini test etti ve “benzinli manuel bu arabayı satın alırım” dedi.

99 bin TL etiketiyle çok iddialı!

Hafif ticari araç seçenekleri atakta. PSA Grubu’nun üyesi olan Citroen markası da hafif ticari araç kozunu oynadı ve Yeni Citroen Berlingo’yu satışa sundu. Peki, 2019 Berlingo’nun tasarımı, motor özlelikleri, yaşam alanı nasıl? Berlingo ne kadar yakıyor ve bagaj hacmi ne? Sıfır km Citroén Berlingo fiyatı ne? Soruların yanıtları için okumaya devam edin…

Devamını okumak için tıklayın

Ya da fotoğrafa tıklayın

Yeni Citroen Berlingo 1.2 Puretech 110 HP Test Sürüşü İzlenimleri

Yeni Citroen Berlingo Testi

Renault MAİS Otomotiv Sektöründe Bir İlki Gerçekleştirerek İletişimi WhatsApp’a Taşıyor!

Renault MAİS, teknoloji ve inovasyon alanındaki yatırımlarına devam ediyor. Müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşımak için hizmetlerini dijitalleştiren Renault MAİS, otomotiv sektöründe bir ilki gerçekleştirdi. Renault, müşterileri ile WhatsApp üzerinden iletişime geçiyor. Müşteriler, Renault Diyalog’un 444 66 22 numarasına WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj göndererek yardım ve bilgi alabiliyor.

Renault MAİS, WhatsApp için özel hazırlanmış görsel içerik, kısa ses kayıtları ve birebir canlı yardım gibi birçok yeniliğin yanı sıra kişiye özel indirimler ve sürprizlerle de müşterilerine çok yönlü bir hizmet sunuyor.

Renault MAİS, OYAK’ın müşteri memnuniyeti vizyonu doğrultusunda temellerini 2,5 yıl önce attığı dijital dönüşüme büyük önem veriyor. Bu doğrultuda müşterilerine Diyalog platformu ile sesli hizmetlerden sosyal ve dijital kanallara kadar kişiye özel, kolay ve benzersiz bir deneyim sunuyor. Diyalog İletişim Hattı, kaza ve arıza gibi durumlarda anlık müdahale hizmeti sunan Renault Yardım, tüm başvuru ve taleplerin değerlendirildiği Şikayet Yönetim Ekibi, kalite ve memnuniyet kontrol aramalarının yapıldığı Renault Dinliyor’un yanı sıra Sosyal Medya ve Dijital Kanallar ekibi ile kesintisiz hizmet veriyor.

Youtube Murat Tosun