Ford Puma için İngiltere satış fiyatları açıklandı! Ocak ayından itibaren satılmaya başlıyor!

Yeni Ford Puma Yorumları

Yeni Ford Puma Yorumları. Ford Puma Özellikleri, Puma Teknik Veri, SUV Ford Puma, 2020 Ford Puma, Ford Puma Yenilikleri, Ford Puma Teknik Özellikler, detaylar haberde. SUV sınıfına artan talep nedeniyle markalar bu pastadan daha fazla pay almak için tüm kozlarını oynuyor. Oyunun başından beri segmentte güçlü bir marka olan Ford, yeni Puma ile bu konumu daha da güçlendirecek gibi gözüküyor. Gelişmiş Ford EcoBoost Hibrit 48 volt(MHEV) teknolojisiyle de dikkat çekiyor. 1.0 litrelik 125 ve 155 beygirlik motor seçeneklerinde yakıt verimliliğini ve performansı artırmakla beraber sürüş zevkini de maksimuma çıkarıyor. Standart olarak sunduğu sürüş destek sistemlerinde ise Şerit Takip Sistemi ve Yaya Algılama Dahil Çarpışma Öncesi Yardım Sistemi sunuyor. Yeni Ford Puma Yorumları.

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Ford Puma modelleri için İngiltere satış fiyatlarını açıkladı. Ocak ayından itibaren müşterilerine teslimatının yapılması planlanıyor. 20.845 Sterlin başlangıç fiyatına sahip olan Ford Puma Titanium, kablosuz şarj özelliğinin yanı sıra masaj özelliğine sahip sürücü ve yolcu koltuklarını standart olarak sunuyor. 22.895 Sterlin’den başlayan fiyatlarla satılacak olan Ford Puma First Edition modelinde ise Akıllı Adaptif Hız Sabitleyici, Arka Görüş Kamerası, Isıtmalı Koltuklar ve Isıtmalı Direksiyon Simidi gibi konfor ve güvenlik özellikleri sunuluyor. 1.0 litrelik EcoBoost 125 beygir güce sahip hibrit motorla sunulan Ford Puma Titanium, son derece verimli bir sürüş özellikleriyle dikkat çekiyor.

BMW M8 Competition Gran Coupe 625 beygir gücüyle etkileyici bir performans sunuyor!

En üst donanım seviyesi olan Puma ST-Line X First Edition Plus modeli ise 27.34 Sterlin fiyat etiketiyle satılacak. 1.0 litrelik EcoBoost Hibrit motora sahip olan motor 155 beygir güç üretiyor. Elektrikli bagaj, 18 inçlik jantlar ve 10 hoparlörlü Bang&Olufsen ses sistemine sahip Puma ST-Line X First Edition Plus, panoramik tavan seçeneğini de opsiyonel olarak sunuyor.

Ülkemizdeki fiyatları henüz açıklanmayan Ford Puma’nın tasarımıyla ve sunduğu özelliklerle son derece beğenileceğini şimdiden söyleyebiliriz. Kompakt SUV segmentinde güçlü bir model olacak olan Puma, piyasadaki rakiplerinin şimdiden uykusunu kaçırıyor.

Ford’un resmi youtube kanalında yayınladığı Ford Puma tanıtım videosuyla sizleri baş başa bırakıyoruz.

Yeni Ford Puma Yorumları. Araba Habercisi Dergisi.