Yeni Mazda3 Yetişkin Yolcu Güvenliğinden Müthiş Bir Puan Olan Yüzde 98 Aldı!

Yeni Mazda3 Çarpışma Testi
Yeni Mazda3 Çarpışma Testi

Yeni Mazda3 Çarpışma Testinden 5 Yıldız Aldı! Sen Ne Güzel Bir Arabasın Mazda3! Yeni Mazda3 Çarpışma Testi

Araba Dergisi, Araba Testi, Araba Testleri, Araba Sürüşleri, Araba Yorumları, Araba Yenilikleri, Araba Habercisi Dergisi.

youtube.com/msemedya

EuroNCAP tarafından yapılan çarpışma testlerinin son konuklarından birisi Yeni Mazda3 oldu. Tasarımıyla kendisine hayran bırakan Yeni Mazda3 çarpışma testinden de en yüksek puanlardan birini aldı ve güzelliğinin yanında güvenli bir araba olduğunu da ispatladı.

Yeni SUV Renault Kadjar Mercedes ile Birlikte Geliştirilen 1.3 TCe 160 HP Motoru Kullanıyor!

Yeni Mazda3 Test
Yeni Mazda3 EuroNCAP Çarpışma Testi
Yeni Mazda3 Test
Yeni Mazda3
Yeni Mazda3 Test
Yeni Mazda3

Yeni Mazda3’ü İlk Gördüğümde Ne Yazmıştım?

Aslına bakarsanız bu bir haber yazısı falan değil. Son dönemlerde karşıma çıkan en iyi tasarımlardan birini siz dostlarımla paylaşmak istedim.

Dediğim gibi dostlar aslında bu bir haber değil. Yani haber değeri var ama ben sizlerle kendi yorumumu paylaşmak istedim. Son dönemlerde sıradanlaşan araba tasarımlarına inat Mazda müthiş bir iş çıkarmış. Kompakt HB otomobil sınıfında yer alan modeli Mazda3’ün profil tasarımına bakar mısınız?

Yok artık Mazda! Bu adamlar tasarım konusunda çıldırdı. Bu aracın bu tasarım özellikleriyle yollara çıkacak olması heyecanımın en büyük nedeni. Profil görünümü ve tasarım konusunda hiç tartışmasız son dönemlerde gördüklerim arasında en iyilerden biri. Sıradan tasarımlara inat iyi ki varsın Mazda…

Türkiye’nin En Çok Satış Yapan 10 SUV Modeli Hangisi Biliyor Musunuz? İşte O Tablo!

Araba Habercisi Dergisi

Yeni Mazda3 Test, Araba Testi, Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araba Sürüşleri, Araba Yorumları, Otomobil Testleri, Otomobil Sürüşleri, Çarpışma Testleri