İşte Renault’nun Talisman modelinin yerine üreteceği SUV! Renault ona Rafale adını verecek!

Yeni Renault Rafale SUV tanıtıldı.
Yeni Renault Rafale SUV tanıtıldı.

İşte Renault’nun Talisman modelinin yerine üreteceği SUV! Renault ona Rafale adını verecek! Yeni Renault Rafale SUV tanıtıldı.

Renault geçtiğimiz dönemde Talisman ailesinin üretimine son vermişti. Bu üretim değişikliğinin ardından bu modelin yerini ne alacağı merak ediliyordu. Bu sorunun cevabını bugün aldık ve Renault D segmentinde SUV modele geçmeye karar verdi.

Renault yönetimi tarafından Rafale adı verilecek olan bu SUV model markanın amiral gemisi olarak konumlandırılacak.

Renault yeni modeline bu ismi verirken Fransız Hava Kuvvetleri’nin geçmişte kalan savaş uçağını andıran bir isim tercih etmiş.

Renault Rafale, Renault-Nissan CMF-CD platformu üzerine inşa edilen Austral kompakt SUV’un üçüncü çeşidi olacak. Renault, Mart ayında Austral’ın beş veya yedi koltuklu daha uzun bir versiyonu olan orta boy Espace modelini tanıtmıştı.

Renault bu Coupe SUV bu modelinin tanıtımını Haziran ayının ortasında yapacak.

Yeni Ford Tourneo Courier Eylül ayından itibaren yollara çıkmaya hazırlanıyor! Ford Otosan üretti!

Araba Habercisi Nisan Mayıs 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan Mayıs 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 50. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 50. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 50. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Yeni Renault Rafale SUV tanıtıldı.

Yeni Renault Rafale SUV tanıtıldı

Yeni Renault Rafale SUV tanıtıldı.

REKLAM

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba