Yeni Honda ZR-V tanıtıldı! HR-V ve CR-V arasında yer alacak kompakt SUV ne zaman satışa çıkacak?

Yeni Honda ZRV ne zaman geliyor?
Yeni Honda ZRV ne zaman geliyor?

Yeni Honda ZR-V tanıtıldı! HR-V ve CR-V arasında yer alacak kompakt SUV ne zaman satışa çıkacak? Yeni Honda ZRV ne zaman geliyor?

Honda yönetimi SUV modellerin arasındaki boşluğu tamamlamak için yeni modelini tanıttı. Yepyeni SUV Honda ZR-V, HR-V ve CR-V arasındaki boşluğu kapatacak.

Honda yönetimi tarafından yapılan açıklamalara göre sportif görünümü, çekici dinamikleri, yüksek düzeyde pratikliği ve birinci sınıf bir iç mekanı harmanlayan araç bu özelliklerle ön plana çıkacak.

Honda Civic modelinin DNA’sını kullanan ve şasi, platform tasarım detaylarını da bu modelden alan ZR-V için Honda Civic SUV demek mümkün.

Yepyeni C segmenti SUV Honda ZR-V Eylül ayından itibaren satışa sunulmaya başlayacak. Araçta şimdilik sadece 2 litre hibrit makinenin kullanıldığı açıklanıyor. Taleplere göre Türkiye pazarına da uygun olan bir motor seçeneğinin olacağını düşünüyorum.

Yeni Ford Tourneo Courier Eylül ayından itibaren yollara çıkmaya hazırlanıyor! Ford Otosan üretti!

Araba Habercisi Nisan Mayıs 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan Mayıs 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 50. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 50. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 50. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Yeni Honda ZRV ne zaman geliyor?

Yeni Honda ZRV ne zaman geliyor

Yeni Honda ZRV ne zaman geliyor?

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba