Skoda Octavia Karşılaştırmasında Hangisini Seçtiniz?

Yeni Skoda Octavia Karşılaştırması Sonucu, 2020 Skoda Octavia Yorumları, Yeni Octavia Yorumları, 2020 Octavia Karşılaştırma, Kompakt Sedan Karşılaştırma. Yeni Skoda Octavia mı? Honda Civic mi? Ford Focus mu? Toyota Corolla mı? Yeni Skoda Octavia tanıtımının ardından instagram arabahabercisidergisi hesabımdan bir anket yaptım ve çıkan sonuç beni çok şaşırttı. Yeni Skoda Octavia Karşılaştırması Sonucu.

Araba Dergisi, Araba Testi, Araba Testleri.

youtube.com/msemedya

Yeni Skoda Octavia mı? Honda Civic mi? Ford Focus mu? Toyota Corolla mı?

Her zaman olduğu gibi bu soruyu sizlere instagram arabahabercisidergisi hesabımdan sordum. Ankete katılımınız yüksek olduğu için sizlere çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Yeni Mazda2 Avrupa’da Satışa Sunuldu! Gel Artık!

Yeni Skoda Octavia’nın fotoğraflarının gösterilmesinin ardından kompakt sedan sınıfında hangi modeli tercih edeceğinizi kişisel olarak çok merak ediyordum. Ancak böylesine bir sonucu inanın beklemiyordum. VAG Grubu araçları arasında tek kompakt sedan olması Yeni Skoda Octavia’nın şansını çok artırmış görünüyor.

Önden Çekişli Opel Grandland X Hibrit Nisan’da satılacak!

Yeni Skoda Octavia Rakipleri Karşısında Ne Yaptı?

İşte sonuçlar.

Yeni Skoda Octavia 762 Oy

Honda Civic 226 Oy

Ford Focus 198 Oy

Toyota Corolla 140 Oy

İşte kompakt sedan sınıfında tüketici tercihleri bu şekilde ortaya çıkmış oldu. Her zaman söylediğim gibi bu sonuçları dileyene, dilediği zaman gönderebilirim.

Yeni Skoda Octavia Karşılaştırması 2019. Araba Habercisi Dergisi.