Yeni Volkswagen Multivan Türkiye’de satışa sunuldu! Doğuş Otomotiv fiyatı için 3.750.000 TL dedi!

Yeni Volkswagen Multivan fiyat listesi
Yeni Volkswagen Multivan fiyat listesi

Yeni Volkswagen Multivan Türkiye’de satışa sunuldu! Doğuş Otomotiv fiyatını 3.750.000 TL dedi! Yeni Volkswagen Multivan fiyat listesi.

Volkswagen yeni Multivan’ı Türkiye’de satışa sundu. Yeni Multivan, Volkswagen Caravelle’nin yerini alacak iddiaları vardı bakalım bu durum nasıl sonuçlanacak. Multivan plug-in hibrit seçeneğiyle satışa sunuldu.

Bu seçenek 1.4 TSI 150 PS motor ile 85 kW elektrik motorunu birleştirerek 218 PS güç sunuyor. Hibrit seçeneğinin Multivan’ın Türkiye’de en önemli gücü olmasını bekliyorum. Doğuş Otomotiv bu aracın fiyatını 3.750.000 TL olarak açıkladı. Araçta ayrıca 1.5 TSI 136 PS ve 2.0 TSI 204 PS motor seçenekleri de yer alacak denilmişti. Ancak şimdilik bunlarla ilgili bir bilgi karşıma çıkmadı.

Plug-in hibrit çekiş sistemine sahip Yeni T7 Multivan 1.4 TSI eHybrid modeli, toplam 218 PS güç üretiyor. 13 kWh’lik lityum-iyon batarya sistemi sayesinde günlük mesafelerde tamamen elektrik gücüyle kullanılabiliyor. eHybrid Yeni Multivan, tamamen elektrik gücüyle çalışarak özellikle kısa yolculukları emisyon salgılamadan ve yakıt tüketmeden gerçekleştiriyor. 130 km/sa’in üzerindeki hızlarda ise TSI devreye giriyor.

Volkswagen yönetimi tanıtım sırasında dizel motordan da söz etmemişti. Anlaşılan 2.0 lt TDI motor seçeneği yerini hibrit seçeneğe bırakmış görünüyor. Volkswagen Multivan’ın bizler için en önemli özelliklerinden birisi de Ford Otosan fabrikasında üretilecek olan yerli üretim Volkswagen Transporter modeline son derece benzer olacak olması.

Artık Yerli Üretim değil! Yeni Ford Tourneo Courier artık ithal bir ticari araç olarak Türkiye’ye geliyor!

Araba Habercisi Eylül 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Eylül 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi aşağıdaki bağlantılardan görebileceğiniz gibi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Yeni Volkswagen Multivan fiyat listesi.

Yeni Volkswagen Multivan fiyat listesi

Yeni Volkswagen Multivan fiyat listesi.

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

OTOMOTİV GAZETE SAYFASI

0 km araba kampanyaları Nisan 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba