Almanya’da vergi dahil 40 bin Euro olan Yeni Volkswagen Passat Türkiye’de kaç paraya satışa sunulur?

Yeni Volkswagen Passat Fiyat Tahmini
Yeni Volkswagen Passat Fiyat Tahmini

Almanya’da vergiyle 40 bin Euro olan Volkswagen Passat Türkiye’de kaç paraya satışa sunulur? Yeni Volkswagen Passat Fiyat Tahmini.

CHERY SATIN ALIRSAM BAŞIMA NELER GELİR?

Yeni Volkswagen Passat yazması bile güzel. Ancak bu bildiğimiz sedan değil. Volkswagen yönetimi Passat’ın sedanını artık üretmiyor ve bu model yoluna sadece SW gövde tipiyle devam ediyor. Bu aracı gördükten sonra bunun sedanı olsa ne olurdu diye düşünmeden edemedim. Ben çok isterdim. Neyse konumuz bu değil.

Güçlü tasarım, güçlü özellikler anlayışıyla tanıtılan Yeni Volkswagen Passat SW en büyük etkiyi hibrit seçeneğiyle yapıyor. Şarj edilebilir hibrit seçeneği açıklanan ilk bilgilere göre aracı yüzde 100 elektrikli olarak 100 kilometre götürüyor. Bu acayip bir veri. Şarj edecek bir yeriniz varsa günlük ihtiyacın bile fazlasını sadece elektrikle karşılıyor. Bunun yanında ilk kez 50 kW’a kadar şarj kapasitesiyle DC hızlı şarja olanak tanıyor. Araç ayrıca 272 PS ya da 204 PS güç üreten seçeneklerle satın alınabilecek.

Elbette bizler için en önemli olan seçenek 1.5 150 HP olan versiyon olacak. Bu motor seçeneğinin geçmiş dönemlerden en önemli farkı hibrit teknolojisine sahip olması olacak. 1.5 litrelik eTSI motor daha düşük tüketim değerlerine imza atarken, performans konusunda da biraz daha iyi olacak. Yeni Volkswagen Passat Variant Türkiye’de 2024 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak. Bu arada VW Passat Variant 2024’in Almanya fiyatı 39.995 Euro olarak açıklandı. Bu fiyatta yüzde 19 KDV var. Vergisiz fiyatı 33 bin Euro gibi bir rakama denk geliyor. Doğuş Otomotiv Volkswagen daha iyi bir fiyat almadığı taktirde fiyatı 2.2 milyon TL civarında olacak gibi görünüyor.

0 KM OTO PAZARINDA İNDİRİM! Toyota Türkiye onu online satışa çıkardı fiyatını 227 bin TL indirdi!

Araba Habercisi KIŞ 2023 2024 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin KIŞ 2023 2024 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 56. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 56. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz. ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN!

Araba Habercisi Dergisi Kış Sayısı 2024.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. 

Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 56. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Yeni Volkswagen Passat Fiyat Tahmini.

Yeni Volkswagen Passat Fiyat Tahmini

Yeni Volkswagen Passat Fiyat Tahmini.

Youtube Murat Tosun