Yeni Volkswagen Touareg kendini Kuzey Kutup Dairesi’ne yakınlarda gösterdi! Yaz aylarında çıkacak!

Yeni Volkswagen Touareg 2023.
Yeni Volkswagen Touareg 2023.

Yeni Volkswagen Touareg kendini Kuzey Kutup Dairesi’ne yakınlarda gösterdi! Yaz aylarında çıkacak! Yeni Volkswagen Touareg 2023.

YOUTUBE KANALIM

Test ettiğim ve hiç unutamadığım otomobiller listesinde ilk 10 sıra içinde kendine yer bulan modellerden birisi olan Volkswagen Touareg yenileniyor. Küçük bir tank olarak gördüğüm Volkswagen Touareg on binlerce kez kullansam asla sıkılmayacağım araçlar arasında da yer alıyor.

Yeni Volkswagen Touareg son testlerine İsveç Lapland yani Kuzey Kutup Dairesi’ne yakın bir bölgede çıktı. Bu yıl Volkswagen, milyon satan Touareg’in başarı öyküsünü premium SUV’un kapsamlı bir teknik ve görsel güncellemesiyle sürdürecek. 2023 yazında premium SUV’un dünya prömiyeri yapılacak. 2023 model olarak karşımıza çıkacak olan Yeni Volkswagen Touareg modelinin arkası ve önü yeniden tasarlandı.

Aracın şasisi daha da geliştirildi ve konfor ve performansın temel detayları yeniden yapıldı. Araçta 38.400 mikro LED’li IQ.LIGHT HD matris farlar da yer alıyor. Bu farların geceyi gündüze çevirdiği ama bunu yaparken karşıdan gelen sürücülerin gözlerini kamaştırmadan yaptığı dile getiriliyor. Bunun yanında Volkswagen Avrupa’da ilk kez arkasında ışıklı logo bulunan bir aracı da satışa sunmuş olacak. Önceden ışıklı marka logosuna yalnızca Çin veya ABD gibi pazarlarda izin veriliyordu.

Araba Habercisi Dergisi Şubat 2023 sayısı! Bundan sonra dergimizi buradan da ücretsiz indirebilirsiniz!

Araba Habercisi Şubat 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Şubat 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergi bu ay 5. Yıl Sayısı ile karşınızda.

Araba Habercisi Dergisi 48. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 48. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Şubat 2023 sayımızla birlikte dergimizi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 48. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Araba Habercisi Dergisi Şubat 2023 sayısı indir!

Yeni Volkswagen Touareg 2023.

Yeni Volkswagen Touareg 2023.

Yeni Volkswagen Touareg 2023.

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba