İŞTE GÖLCÜKLÜ VOLKSWAGEN TRANSPORTER! Yeni Volkswagen Transporter Ne Zaman Satılacak?

Yeni Volkswagen Transporter 2024.
Yeni Volkswagen Transporter 2024.

İŞTE GÖLCÜKLÜ VOLKSWAGEN TRANSPORTER! Yeni Volkswagen Transporter Ne Zaman Satılacak? Yeni Volkswagen Transporter 2024.

CHERY SATIN ALIRSAM BAŞIMA NELER GELİR?

Volkswagen markası Türkiye’de üretim yapıyor mu? Aslına bakarsanız bu konuda hepimizi üzen bir karar almışlardı. Volkswagen Manisa’da fabrika kuracak ve Yeni Passat ile Yeni Superb modellerini burada üretecekti. Ancak sonrasında bu planı iptal ettiler. Neyse, kötü bir karardı Volkswagen adına ama oldu. Günümüzde Volkswagen markası Türkiye’de Ford ortaklığıyla üretim yapıyor. Ford Otosan Gölcük Fabrikası’nda yeni nesil Volkswagen Transporter, Yeni Ford Transit modelinin kardeşi olarak üretiliyor.

Ford Otosan’ın bu görevi almış olması bizler için yepyeni bir gurur kaynağı olmuş oldu. Sınıflarının en önemli modellerinden olan Transit ve Transporter yerli üretim araçlar olarak karşımıza çıkıyor. Peki 2024 Volkswagen Transporter ne zaman tanıtılacak ve satışa sunulacak? Transporter ve binek versiyonu Caravelle olarak karşımıza çıkan araç 2024 yılının bahar aylarında tanıtılacak. Motor seçenekleri ve sürüş karakterli açısından iki kardeş model birbirleriyle ortak parçaları kullanacak. Bu konunun en önemli yanlarından birisi de Elektrikli Transporter modelinin de burada üretilip satışa sunulacak olması. Bu modelde Ford E-Transit kardeşi olarak karşımıza çıkacak.

Yeni Ford Courier Satışa Sunuldu! İşte başlangıç fiyatları! En ucuz Lexus olacak LBX martta geliyor!

Araba Habercisi KIŞ 2023 2024 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin KIŞ 2023 2024 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 56. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 56. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz. ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN!

Araba Habercisi Dergisi Kış Sayısı 2024.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. 

Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 56. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Yeni Volkswagen Transporter 2024.

Yeni Volkswagen Transporter 2024.

Yeni Volkswagen Transporter 2024.

Youtube Murat Tosun