2019 Yılında Türkiye’de Hangi Marka Kaç Tane Sattı?

2019 Otomotiv Satışları, 2019 Otomotiv Satış Rakamları, Otomobil Satış Rakamları 2019, Araba Satış Rakamları 2019, Otomotiv Markaları Satış Rakamları, En Çok Araba Satan Marka, En Çok Otomobil Satan Marka. 2019 Otomotiv Satış Rakamları ODD.

Youtube Kanalımız.

2019 Otomotiv Satış Rakamları ODD Nasıl Açıklandı?

2019 Yılı Otomotiv Markalarının Satış Rakamları, En Çok Otomobil Hangi Marka Sattı? 2019 Otomotiv Satış Rakamları ODD.

Bu rakamlar o markanın ikinci el değerini belirleme konusunda ölçü mü? Elbette… Zaten sizler de tabloya baktığınız zaman markanın ikinci el değeri konusunda rahatlıkla bir yorum yapabilirsiniz.

MARKATOPLAM
YERLİİTHALTOPLAM
FIAT73.4412.81076.251
RENAULT51.25813.71964.977
VOLKSWAGEN048.49648.496
FORD33.42513.68247.107
PEUGEOT028.86128.861
TOYOTA22.0122.28924.301
HYUNDAI7.32616.57423.900
HONDA17.2463.10820.354
DACIA020.00620.006
OPEL018.05918.059
SKODA015.36915.369
MERCEDES-BENZ014.93614.936
NISSAN013.06713.067
CITROEN012.03312.033
AUDI010.02410.024
BMW09.5839.583
KIA06.3426.342
SEAT05.9145.914
VOLVO04.1554.155
MITSUBISHI02.6272.627
SUZUKI02.3812.381
JEEP02.1232.123
LAND ROVER01.3711.371
IVECO01.3261.326
MINI01.2541.254
ISUZU85075925
SUBARU0662662
KARSAN5110511
MAZDA0417417
SSANGYONG0371371
PORSCHE0361361
DS0269269
ALFA ROMEO0253253
JAGUAR0244244
LEXUS08585
MASERATI04545
SMART04444
FERRARI02020
ASTON MARTIN01818
BENTLEY099
LAMBORGHINI099
INFINITI000
TOPLAM:206.069272.991479.060

2020 Yılında Türkiye’de Satılacak Arabalar.

İşte 2020 yılında Türkiye’de satışa sunulacak 25 otomobil.

Groupe PSA Türkiye anketinden sürpriz sonuç

1. Volkswagen Golf 8

2. Volkswagen T Cross

3. Peugeot 208

4. Peugeot 2008

5. Renault Clio

6. Renault Captur

7. Renault Zoe

8. Opel Corsa

2020 Opel Corsa Satış Tarihi Resmen Açıklandı!

9. Opel Astra

10. Opel Insignia

11. Nissan Juke

12. Skoda Octavia

13. Skoda Scala

14. Skoda Kamiq

15. Seat Leon

16. Ford Kuga

17. Ford Puma

18. Hyundai i10

19. Mercedes Benz GLB

20. Mazda CX30

21. Mazda 3

22. Volkswagen Caddy

23. Mercedes Benz GLA

24. Mazda 2

25. Mitsubishi ASX