Ford Focus Sedan Hibrit Ne Zaman Satılacak?

2020 Ford Focus Sedan Hibrit Yorumları.
2020 Ford Focus Sedan Hibrit Yorumları.

Ford Focus Hibrit, Ford Fiesta Hibrit, Ford Hibrit Modeller, Ford Otosan Hibrit Modeller, Ford Otosan Elektrikli Modeller, Ford Focus Sedan Hibrit Ne Zaman Satılacak? 2020 Ford Focus Sedan Hibrit Yorumları.

Hibrit araçlar hayatımıza artarak girmeye devam ediyor. Ford markası tüm modellerinde hafif hibrit seçenekleri sunmaya başlıyor. Açıklanan bilgilere göre Ford Fiesta EcoBoost Hybrid ve Ford Focus Sedan EcoBoost Hybrid Mart Ayında satışa sunuluyor. İki araçta da açıklanan bilgilere göre iddialı tüketim değerleri var. 2020 Ford Focus Sedan Hibrit Yorumları.

youtube.com/msemedya

Yeni Fiesta EcoBoost Hybrid ve Ford Focus Sedan EcoBoost Hybrid, Mart ayından itibaren satışa sunuluyor.

[irp posts=”13468″ name=”Araba Habercisi Dergisi Şubat 2020 Sayısı Çıktı!”]

Fiesta EcoBoost Hybrid ve Focus EcoBoost Hybrid, yakıt verimliliğini iyileştirmek için özelleştirilen ileri yarı hibrit mimarisi içeriyor. Açıklamada daha güçlü ve uyumlu performansla Ford’un sürüş keyfi deneyimini bütünleyecek deniyor. Kayış ile tahrik edilen entegre marş motoru / jeneratör (BISG), standart alternatörün yerini alarak frenleme sırasında enerjinin depolanmasını sağlıyor. Bu enerji 48 Volt’luk hava soğutmalı lityum-ion bataryanın şarj edilmesinde kullanılıyor. 

Hibrid Arabaların Motorlu Taşıtlar Vergisi Yüksek Olur! Doğru mu?

Entegre marş motoru / jeneratör ayrıca fren anında depolanan elektrik enerjisini kullanarak normal sürüş ve hızlanma esnasında ilave tork üretimiyle düşük sürtünmeli, üç silindirli 1,0 litrelik EcoBoost benzinli motoru destekliyor ve aynı zamanda elektrik sistemlerini besliyor.

Renault Clio 5 Türkiye Fiyatları Açıklandı

2020 Ford Focus Sedan Hibrit Yorumları.

Mart Ayında Satılacak Opel Corsa Avrupa’da Kaç Para?

Ford Focus Sedan Hibrit artı 50 Nm tork.

Akıllı, kendini düzenleyen yarı hibrit sistem, bataryayı optimal fayda için ne zaman ve ne kadar yoğun şekilde şarj edeceğini belirlemek üzere aracın nasıl kullanıldığını ve depolanan batarya şarjının ne zaman kullanılacağını sürekli olarak izlerken iki stratejiden birini kullanıyor. 50 Nm’ye kadar tork sağlamak için BISG’nin elektrik motoru işlevini kullanarak benzinli motorun yakıt tasarrufunu maksimize etmek için gereken eforu azaltıyor.

Elektrikli Otomobillerin Vergileri Türkiye’de Nasıl Hesaplanıyor?

Ford Focus Sedan Hibrit Tüketimi Kaç Litre?

Fiesta’da beklenen 112 gr/km CO2 salımı ve 4,9 l/100 km yakıt tüketimine, Focus’ta beklenen 106 gr/km CO2 salımı ve 4,7 l/100 km yakıt tüketimi verisine katkı sağlıyor. Güç aktarma organlarından sağlanan toplam torku yalnızca benzinli motordan tam yükte elde edilen değerin üzerine 20 Nm’ye kadar çıkarmak için BISG’nin elektrik motoru işlevini kullanarak optimum performans sunuyor.

Yeni Ford Ranger Önemli Vergi Avantajlarıyla Türkiye’da Satışa Sunuldu! 

Ford Focus Sedan Hibrit Motor Seçeneği ne?

Elektrikli tork desteği, daha güçlü ve uyumlu performans, özellikle düşük motor devirlerinde daha esnek ve bağlantılı sürüş deneyimi sunmaya da yardımcı oluyor. BISG ayrıca Ford mühendislerinin 1.0 litrelik EcoBoost motorun sıkıştırma oranını düşürmelerini ve daha fazla güç için daha büyük bir turbo şarj eklemelerini sağlamış bulunuyor.

Turbo şarj tepkisinin korunması için motoru daha hızlı döndüren tork desteği kullanılarak gecikme süresi kısaltılıyor.

Ford Avrupa Pazarlama Satış ve Servisten Sorumlu Başkan Yardımcısı Roelant de Waard yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Müşterilerimizin EcoBoost Hybrid güç ve aktarma organlarımızın sunmuş olduğu ani ve kararlı gücü çok seveceğini ve bununla birlikte akaryakıt istasyonuna daha az ziyaret etmek zorunda kalacakları için daha mutlu olacağını düşünüyoruz.”

2020 Ford Focus Sedan Hibrit Yorumları.

405 km Menzilli Mercedes Benz Vito Geliyor!