Yeni Nissan Juke Kamuflajlı Olarak Görüntülendi! Radikal Şekilde Yenileniyor!

2020 Nissan Juke Özellikleri Neler
2020 Nissan Juke Özellikleri Neler

Kamuflajlı olarak görüntülenen yeni nesil Juke, tasarımındaki yeni hatlarıyla dikkat çekiyor. 2020 Nissan Juke Özellikleri Neler?

Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araç Testleri, Araba Habercisi Dergisi.

youtube.com/msemedya

Avrupa’da tasarlanan yeni nesil Juke, kamuflajının altındakileri hayal gücümüze bıraksa da tasarım konusunda çok daha iyi görüneceği kesin diyebiliriz. B segmentindeki kompakt crossover modelleri arasındaki rekabetin kızıştığı son dönemde, bu segmentin yaratıcısı ve en yaşlı model olan Nissan Juke, şimdi yeni haliyle rekabeti daha da kızıştıracak. Önceki neslinde tasarımıyla ya çok sevenler ya da nefret edenlerin olduğu Nissan Juke, bu tasarımında çok daha atletik bir duruş ve modern çizgilerle geniş kitlelere kendisini sevdirecek gibi gözüküyor.

2020 Nissan Juke Özellikleri Neler?

 

Sadece tasarımıyla değil teknolojisiyle de dikkat çeken yeni nesil Nissan Juke, Nissan’ın ProPILOT teknolojisine sahip üçüncü model olarak öne çıkıyor. Nissan, B-SUV segmentinde artan talebi, hem bu segmentin öncüsü olmanın tecrübesiyle hem de en yeni tasarım ve teknoloji ögeleriyle karşılayacak. Ayrıca artık sürüş dinamiklerinin de çok daha iyi olacağı söylentiler arasında.

2020 Nissan Juke Özellikleri Neler? Araba Habercisi Dergisi.

[irp posts=”5738″ name=”Araba Habercisi Dergisi’nin Yaz Sayısı Dergiliklerde Linkler Haberde! Teknoloji Dergisi Hediyeli!”]

Youtube Murat Tosun