Yeni Renault Megane Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak? 2023 Sıfır Km Megane çok iddialı olacak!

2023 Renault Megane elektrikli otomobil.
2023 Renault Megane elektrikli otomobil.

Yeni Renault Megane Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak? 2023 Sıfır Km Megane çok iddialı olacak! 2023 Renault Megane ne zaman geliyor? 2023 Renault Megane ne zaman satılacak? 0 km 2023 Renault Megane kompakt sınıfta dengeleri bozacak. 2023 Renault Megane elektrikli otomobil.

YOUTUBE KANALIM

Renault’nun elektrikli araçlara özel yeni CMF-EV platformundan yararlanan araç farklı bir tasarım anlayışının da ilk temsilcisi oldu. EV modelleri için tasarlanmış bir platformun gücünden yararlanan Yepyeni Megane E-Tech Electric zarif ve güçlü bir karaktere sahip.

OpenR ekran olarak adlandırılan yeni multimedya sistemi Google hizmetlerine sahip Android Automotive OS üzerine kurulu. Bu yeni sistem hayatımızı kolaylaştırma konusunda gerçekten önemli bir rol oynayacak. 2019’da MORPHOZ konsept otomobilinden ilham alan, ardından 2020’de Megane eVision ile tasarım konusunda önemli izlenimleri ortaya koyan Yeni Renault Megane markanın güçlü elektrikli araç geçmişini kullanıyor. Araçta ayrıca Nouvel R adı verilen Renault’nun yeni logosu da yer alıyor.

2700 mm dingil mesafesi sunan aracın toplam uzunluğuysa 4210 mm. Doğrudan crossover dünyasından ilham alan özellikleriyle güçlü görünen araçta 20 inçlik lastikler kullanılıyor. Yeni Renault Megane toplam 440 litre bagaj hacmine sahipken, şarj kabloları çıkarılabilir bir bagaj zemin paneli altına gizlenerek bagajdan alan kullanmasının da önüne geçilmiş.

Araçta iki farklı elektrikli güç seçeneği yer alıyor. Bunlardan ilki 130 HP güç ve 250 Nm tork üretiyor. İkinci seçenekse 218 HP güç, 300 Nm tork üretiyor. Yeni Megane E-Tech Electric 0’dan 100’e sadece 7,4 saniyede çıkıyor. Araç 467 kilometre menzil sunabiliyor. 130kW hızlı şarj istasyonu ile 30 dakikada 300 km menzil de sunabiliyor. Araç ayrıca 30 km/s hıza kadar motor sesi çıkaracak.

Elektrikli Renault Megane iddialı özellikleriyle Türkiye’de Mayıs ayından itibaren satışa sunulmaya başlayacak.

Dacia Spring daha güçlü bir seçeneğe kavuştu! Türkiye’nin en ucuz elektrikli modeli olmak için geliyor!

Araba Habercisi Ocak 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ocak 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 47. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 47. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor. Türk Telekom e-Dergi uygulamaları için link

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 47. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

2023 Renault Megane elektrikli otomobil.

2023 Renault Megane elektrikli otomobil.

2023 Renault Megane elektrikli otomobil.

Youtube Murat Tosun Araba

OTOMOTİV GAZETE SAYFASI

ARABA HABERCİSİ MART 23 SAYISI

Araba Habercisi Dergisi Mart 2023 Kapak

Youtube Murat Tosun Araba