AUTOFEST Rüzgarı 41 Burda’da Başlıyor! Memleketimde Çok Güzel Şeyler Oluyor :)

41 Burda AVM Autofest
41 Burda AVM Autofest

Kocaelilileri ilklerle buluşturarak, özel deneyimler yaşatan 41 Burda AVM, 15 – 16 Haziran’da düzenlenecek Türkiye’nin en büyük açık hava otomobil festivali ‘AUTOFEST’ ile ziyaretçilerini karşılıyor. 41 Burda AVM Autofest

Araba Testleri, Araba Testi, Otomobil Testleri, Otomobil Testi.

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve açıldığı günden itibaren Kocaeli’nin alışveriş, yaşam ve buluşma merkezi haline gelen AVM’de, birbirinden özel otomobilleri ‘AUTOFEST’ te buluşturuyor.

[irp posts=”4975″ name=”Araba Habercisi Dergisi Haziran 2019 Sayısı Dergiliklerde Yayına Çıktı! Kaçırmayın Yazık Olur!”]

AVM 15 – 16 Haziran tarihleri arasında ev sahipliğini yapacağı, Türkiye’nin en büyük açık hava otomobil festivali AUTOFEST ile görsel bir şölen yaşatacak. AUTOFEST; paha biçilemez klasik arabalardan, spor arabalara, ralli’den, off-road’a, drag’dan drift’e kadar büyük heyecana sahne olacak.

Ünlü drift pilotları Abbas Çimen ile Mert Gırgırlar’ın yanı sıra tuningcadde, mmpowergarage gibi sosyal medyada dikkatleri üzerine çeken isimler de AUTOFEST’te yerini alacak.

JÖAK ve EGM de AUTOFEST’te

JÖAK (Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı) AUTOFEST’te yerini alarak festival ziyaretçileri ile buluşacak. Kahraman Türk ordusundaki hizmetlerini de ziyaretçilerle paylaşmış olacaklar. JÖAK’ın yanı sıra Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) de, katılımcıları bilinçlendirmek için takla, kaza ve alkol simülatörleri ile festival alanında yer alacak.

Otomobil tutkunlarını bir araya getiren 41 Burda AVM, bu heyecanı birlikte yaşamak için tüm ziyaretçilerini AUTOFEST’e davet ediyor.

[irp posts=”2868″ name=”Arabada Doğru Oturun! 1 Kadın 1 Erkek Youtube Eğitimleri Hız Kesmeden Devam Ediyor!”]

41 Burda AVM Autofest

Araba Habercisi Dergisi

Araba Habercisi Haziran 2019 Sayısı’nda Neler Var?

Türkiye’de satılan tüm Kompakt SUV modeller. Teknik özellikleri, yorumları ve fiyatları.
Araştırdık: Türkiye’de En Çok Hangi SUV satıyor?
Volkswagen’in yeni SUV’u T-Roc modelini test ettik.
İddialı hafif ticari araç Yeni Citroen Berlingo rakiplerini ve kardeşlerini geçer mi?
Önden Çekişli ilk BMW 1 Serisi tanıtıldı.
Mercedes’in ateşli HB modeli A35 AMG.
Kompakt Sedan Nissan Geliyor: Nissan IMs
Volkswagen yeni Golf’ünü elektrikliler arasından buldu.
Opel Corsa yenilendi. En iddialı Corsa olarak satılacak.

Teknoloji Dergisi GoToTechno Haziran Sayısı Çıktı!

Araba Habercisi Dergisi’nin okuyucularına ücretsiz olarak sunduğu eki Teknoloji Dergisi GoToTechno Haziran Sayısı da Çıktı! Kolay anlaşılır teknoloji dergisine Araba Habercisi yazarak dergilikler üzerinden ulaşabilirsiniz.

Youtube Murat Tosun