Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısı Çıktı! Teknoloji Dergisi GoToTechno Hediyeli! Dergilik’te!

Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısı Dergilik
Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısı Dergilik

Araba Dergileri, Otomobil Dergileri, Teknoloji Dergileri arasında yer alın Araba Habercisi Dergisi’nin Ekim Sayısı dopdolu içeriğiyle Çıktı! Dergiliklerden Okuyabilir Abone Olabilirsiniz! Üstelik Teknoloji Dergisi GoToTechno hediyesiyle birlikte. Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısı Dergilik.

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Araba Habercisi Dergisi’nin dopdolu Ekim Sayısı Çıktı. Üstelik Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi hediyesiyle birlikte. İki dergiyi birlikte dergiliklerden okuyabilir, yok ben basılı istiyorum derseniz abone olabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısında Neler Var?

Peugeot 508 100 kilometrede 1.3 litre tüketiyor!

Volkswagen Passat Yarı Otonom Olarak Satışa Sunuldu.

3 Boyutlu Gösterge Panelleri arabaların yeni oyuncağı oluyor.

Citroen C5 Aircross Kompakt SUV sınıfını karıştırdı.

Honda Civic Type R ile Teste Çıktık.

Subaru Forester hibrit seçeneğiyle geliyor.

DS3 Crossback Kalitesi ile oyunu bozacak mı?

Amiral Gemisi Renault Koleos Yenilendi.

Elektrikli Porsche, Tesla’yı tahtından eder mi?

En Çok Satan Arabaları araştırdık.

Teknoloji Dergisi GoToTechno Ekim Sayısı Çıktı!

Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi kolay anlaşılan diliyle ön plana çıkan bir dergi. Araba Habercisi Dergisi’nin hediyesi olmasının dışında Turkcell Dergilik üzerinden tüm sayıları ücretsiz okuyabilirsiniz.

Türkiye’de En Çok Hangi Sınıfta Araba Satılıyor? SUV Satışları HB Satışlarını Geçti!

Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısı Dergilik.

Üstsüz Güzel! Chevrolet Efsaneleşmiş Modeli Corvette’in Hardtop Cabrio Versiyonunu Tanıttı!

Hardtop bir tavana sahip olan Corvette 1LT, 50 km/s hıza kadar tavanını açıp kapatabiliyor. Tavanın açılıp kapanma süresi ise sadece 16 saniye olarak belirtildi. Tavan açıldıktan sonra arkada yer alan ve aşağı-yukarı hareket edebilen cam sayesinde kokpitteki hava sirkülasyonu optimum seviyede tutuluyor.

Chevrolet Corvette Cabrio, 6.2 litrelik V-8 motoruyla 495 beygir güce sahip. 640 Nm torka sahip olan bu güçlü motor, GM’in ilk kez kullandığı 8 ileri çift kavramalı otomatik şanzımanıyla gücünü yere aktarıyor. Kullanılan yeni şanzımanın ışık hızında vites değişimlerini gerçekleştirdiği konusunda iddialı olan Chevrolet, performansıyla hep göze çarpan Corvette modelinde de bu iddiasını kanıtlamayı planlıyor.

Tasarımıyla ilgili açıklamalarda bulunan Chevrolet Corvette Tasarım Şefi Vlad Kapitonov, Ferrari ile benzer çizgiler taşıdığı eleştirisine net bir dille kesinlikle esinlenmediğini belirtti. Tasarım esnasında Kapitonov, aklında belli bir Corvette estetiği olduğunu ve uçakların tasarımından ilham aldığını ekledi. Özellikle savaş uçaklarından ilham aldığını söyleyen Vlad Kapitonov, hızın sembolü olan Corvette’i en iyi yansıtan tasarım dilini oluşturduğuna dikkat çekti.