KIA ARALIK 2023 KAMPANYASI! Anadolu Grubu Kia yönetimi Aralık kampanyasında neler açıkladı?

Araba Kampanyaları Aralık 2023 Kia.
Araba Kampanyaları Aralık 2023 Kia.

KIA ARALIK 2023 KAMPANYASI! Anadolu Grubu Kia yönetimi Aralık kampanyasında neler açıkladı? Araba Kampanyaları Aralık 2023 Kia.

CHERY SATIN ALIRSAM BAŞIMA NELER GELİR?

Öncelikle bu bilgiler bana Kia Türkiye yönetimi tarafından halkla ilişkiler şirketi aracılığıyla basın bülteni olarak iletilmiştir. Açıklanan bilgileri haberin devamında bulabilirsiniz.

Niro ve Sportage’da yüzde sıfır faiz fırsatı

Kia Aralık ayına özel olarak hazırladığı kampanyalar çerçevesinde C segmentinin SUV modelleri Niro ve amiral modeli Sportage’da 250 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz fırsatı sunuyor.

Aralık ayına özel yüzde 2,69 faiz avantajı

A segmenti  Picanto, Kia’nın diğer sevilen modelleri Stonic ve Cerato’da aralık ayına özel 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 2,69 faiz avantajıyla satışa sunuluyor. Kia ayrıca, Ceed ve XCeed modellerinde 250 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 2,69 faiz avantajını yeni bir Kia sahibi olmak isteyenlerle buluşturuyor.

Farklı modellerde indirim fırsatları

Kampanyalarla birlikte özel indirimler de açıklayan Kia bu aya özel olarak Sorento’da 200 bin TL, EV6’da 150 bin TL indirim fırsatı sunuyor. Sportage, XCeed, Ceed SW ve Stonic’de 100 bin TL, Niro EV’de 60 bin TL, Ceed HB ve Cerato’da 50 bin TL indirim uyguluyor.

HONDA CIVIC SEDAN ARALIK KAMPANYASI! 185 bin TL indirim veya 280 bin TL için yüzde 0 faiz!

Araba Kampanyaları Aralık 2023 Kia.

Araba Habercisi SONBAHAR 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin SONBAHAR 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Araba Kampanyaları Aralık 2023 Kia.

Araba Kampanyaları Aralık 2023 Kia.

Araba Kampanyaları Aralık 2023 Kia.

Youtube Murat Tosun