Pasaportunu Alarak BMW M Town Vatandaşı Olmak İster Misin? Peki Bu Ne Demek?

BMW M Town Nedir

BMW Yüksek Performans Tutkunlarını M Town’da Bir Araya Getiriyor. BMW M Town Nedir

Araba Dergisi, Araba Test, Araba Yorum, Araba Haber, Araba Sürüş, Kullanılmış Araba, Sahibinden Araba, İkinci El Araba, BMW M Modeller, BMW M Town Haberler

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

BMW M otomobilleri için tasarlanan ve dünyadaki tüm BMW M hayranlarını bir araya toplayan sanal şehir M Town, otomobil tutkunlarına benzersiz bir ortam sunuyor.

Sosyal ve dijital bir iletişim platformu olan BMW M Town, ‘’Bu şehirde her şeyin fazlası iyi’’ sloganı ile BMW M tutkunlarını bu rüya şehrin bir sakini olmaya davet ediyor.

BMW, dünyadaki BMW M hayranlarını buluşturan “M Town” adında yepyeni bir sanal şehir kurdu. BMW M tutkunlarının, üye olarak M Town pasaportuna sahip olduğu bu sanal şehirde, büyüleyici bir dünyanın kapıları aralanıyor.

Pasaportunu alarak BMW M Town’un bir vatandaşı haline gelen katılımcılar, hassas sürüş manevralarına, gösterişli driftlere sahne olan kahve dükkanlarına, M “org”undan gelen eşsiz seslere ve çok daha fazlasına tanıklık edebiliyor.

M Town’un pürüzsüz asfaltı lastikleri dansa davet ederken, tüneller harika senfonilere ev sahipliği yapıyor. M Town sakinleri aynı zamanda M Town listerini indirerek, M modellerinin motor ve egzozlarından çıkan muhteşem sesleri akıllı telefonlarında zil sesi olarak kullanabiliyor.

BMW M Town Nedir

Araba Habercisi Dergisi

Hyundai’nin Yeni Kokpit Tasarımını Gördünüz Mü? Yeni Kokpitin Videosu Haberde!

Etiketler:, , , , , , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
2 shares