Nissan Qashqai Nisan Ayı Kampanyasında 50 Bin TL Krediye Yüzde Sıfır Faiz Uygulanıyor!

Nissan Kampanyaları Nisan 2019
Nissan Kampanyaları Nisan 2019

Nissan, Nisan ayı sonuna kadar sürecek KDV ve ÖTV indirimlerini yüzde sıfır faizli finansman avantajıyla desteklemeye devam ediyor. Nissan Kampanyaları Nisan 2019

Araba Dergisi, Araba Test, Araba Sürüş, Araba Yorum, Araba Haber, Kullanılmış Araba, Sahibinden Araba, İkinci El Araba, Nissan Haber, Nissan Yorum, Nissan Kampanya

Araba Habercisi Dergisi

Youtube.com/msemedya

Nissan, Nisan ayı sonuna kadar devam edecek KDV ve ÖTV indirimlerini, sıfır faiz kampanyasıyla desteklemeye devam ediyor.

[irp posts=”3625″ name=”Dergimiz Araba Habercisi Dergisi Nisan Sayısı’nı İndirmek İçin Turkcell Dergilik Linki Burada!”]

QASHQAI, X-TRAIL, MICRA ve NAVARA modellerinde faiz oranını “yüzde sıfır” olarak belirleyen NISSAN QASHQAI’de 50 bin, X-TRAIL ve NAVARA’da 60 bin, MICRA’da ise 20 bin TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade imkanı sunuyor.

NISSAN’ın ikonik SUV modeli JUKE ise, hurda teşviki ile 99 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarla ve Nisan ayı boyunca tüm versiyonlarda 20 bin TL için 12 ay yüzde 0,99 faiz oranı ile satışa sunuluyor.

En Çok Satan SUV Nissan Qashqai

SUV segmentinde elde ettiği %21 pazar payı ile 2018’de de liderliğini sürdüren NISSAN’da cam tavanlı QASHQAI’ler ise 139 bin 900 TL’den başlayan avantajlı fiyatları ve 50 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz oranlarıyla liderlik ruhu taşıyan yeni kullanıcılarını bekliyor.

SUV Konforu, gücü ve yüksek taşıma kapasitesiyle dikkat çeken NISSAN’ın ödüllü pick-up’ı NAVARA 4×2 TEKNA modeli 135 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Ayrıca Nisan ayı boyunca 60 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz avantajı ile maceraseverler ve işini heyecanla yapanlarla buluşuyor.

NISSAN’ın vazgeçilmez şehir otomobili otomatik vitesli MICRA’lar ise hurda teşvikli 76 bin 320 TL’den başlayan fiyatlarla ve 20 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faizle satışa sunuluyor.

[irp posts=”3781″ name=”Honda HR-V Makyajlandı ve Bu Kez Daha İddialı Olarak Türkiye’de Satışa Sunuluyor!”]

Nissan Kampanyaları Nisan 2019

Araba Habercisi Dergisi

Türkiye’nin En Çok Satan 20 SUV Modeli! 30 Adet Gibi Farklarla Sıralama Belirleniyor!

Nissan Kampanyaları Nisan 2019, Nissan Test, Nissan Haber, Araba Test, Araba Dergisi, Araba Haber, Araba Yorum, Araba Sürüş, Kullanılmış Araba

Youtube Murat Tosun