Chery alırsam satış sonrasında başıma neler gelebilir? Chery Türkiye Satış Sonrasını açıkladı!

Chery Türkiye Satış Sonrası 2023
Chery Türkiye Satış Sonrası 2023

Chery alırsam satış sonrasında başıma neler gelir? Chery Türkiye bu detaylarla bu soruya cevap verdi! Chery Türkiye Satış Sonrası 2023.

Öncelikle bu bilgiler bana Chery Türkiye yönetimi tarafından basın bülteni olarak iletilmiştir. Bu markayı yönetenleri tanımam etmem. Test otomobili olarak bile bugüne kadar sadece Chery Tiggo 8 Pro isimli modellerini kullandım, diğerlerini sadece yolda gördüm. Chery alırsam satış sonrasında başıma neler gelir? Bu soru Chery markasının daha önceki Türkiye tecrübesinde bıraktığı izlerden sonra bana da çok sık soruluyordu. Gönderilen bu basın bülteniyle bu soruya kendi açılarından cevap verdiler. Gönderilen bilgileri haberin devamında bulabilirsiniz. Dediğim gibi gönderilen bilgiler marka yönetimi tarafından kaleme alınan açıklamalardır.

“Otomobil sahiplerine sunulan özel hizmetler ve yüksek kullanıcı memnuniyeti skoru ile otomotiv sektöründe öne çıkan Chery, üretici garantisi kapsamında tüm modelleri için 5 yıl veya 150.000 kilometre garanti sunuyor. Chery Türkiye, devreye aldığı programlar sayesinde kullanıcılarının her zaman yanında olduğunu gösteriyor. Üretici garantisi kapsamında araçların düzenli bakımlarının Chery yetkili servislerinde yaptırılmasını öneren Chery Türkiye, araç arıza onarım süresi 5 günü geçen kullanıcılarına ücretsiz ikame araç hizmeti sağlıyor. Kullanıcılarının günlük yaşamlarını kesintiye uğratmamayı amaçlayan bu hizmet, araçların arızalanması ve hizmet süresinin 5 günü aşması durumunda veriliyor. Kullanıcılarının endişelerini ciddiye alarak, sorunlarını hızla çözmeye odaklanan marka, yüzde 95 “Şikâyet Kapama Oranı”yla sektörün ön sıralarında yer alıyor. Her ay düzenli yapılan kullanıcı memnuniyeti anketinde ise Chery Türkiye, 1.000 puan üzerinden 974 puan alarak, kullanıcılarının beklentilerinin üstünde bir hizmet verdiğini kanıtladı.”

Jeep Türkiye yönetimi hibrit modelleri için faiz ve takas indirimi kampanyasını açıkladı! İşte detaylar!

Araba Habercisi Eylül 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Eylül 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Chery Türkiye Satış Sonrası 2023.

Chery Türkiye Satış Sonrası 2023

Chery Türkiye Satış Sonrası 2023.

OTOMOTİV GAZETE SAYFASI

Yeni Gelecek Markalar 2024 0 km

ARABA HABERCİSİ SONBAHAR SAYISI

Araba Habercisi Dergisi Eylul 2023 kapak web

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba