İddialı tasarımıyla bakışları üzerine çeken DS 4 bu yılın son çeyreğinde Türkiye’de satışa sunuluyor!

DS 4 satış tarihi Türkiye.
DS 4 satış tarihi Türkiye.

İddialı tasarımıyla bakışları üzerine çeken DS 4 bu yılın son çeyreğinde Türkiye’de satışa sunuluyor! DS 4 satış tarihi Türkiye.

Instagram Hesabım

DS Automobiles, elektriğe geçişin dönüm noktasında. EMP2 platformunun yeni türevi, kullanışlılık ya da bagaj hacminden taviz vermeden yeni nesil şarj edilebilir hibrit güç ünitesine ev sahipliği yapmak üzere oluşturulmuş. Turbo beslemeli 180 beygir gücü sunan dört silindirli benzinli motor, 110 beygir gücü sunan elektrik motoru e-EAT8 elektrikli otomatik şanzımanla bir araya getirilerek sistem olarak 225 beygir gücüne ulaşılmış durumda.

Motor, arka aksın arkasında yer alan yeni, daha küçük ve daha yüksek kapasiteli hücreleri olan daha verimli aküyle çalışmaktadır. Böylelikle tam elektrikli sürüş modunda (WLTP karma koşullar çevriminde) 50 km’den fazla menzil sağlar. PureTech 130, 180 ve 225 beygir gücü sunan benzinli modeller ve 130 beygir gücü sunan BlueHDi dizel motor seçeneklerinin tümü 8 ileri oranlı tam otomatik şanzımanla kombinleniyor.

İddialı tasarımıyla meraklı bakışları hemen üzerine çeken DS 4 bu yılın son çeyreğinde Türkiye’de satışa sunuluyor.

Yeni Opel Astra Türkiye’de kaç paraya satılır? Türkiye satışı ne zaman başlıyor? Tüm Almanya fiyatları!

Araba Habercisi Yaz Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Yaz 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 42. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 42. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Peugeot 308 Ne Zaman Satılacak? Yeni Peugeot 308’in Türkiye’de kaç para olmasını bekliyorum?

Araba Habercisi Dergisi Yaz 2022 Sayısı’nda neler var? DS 4 satış tarihi Türkiye

Siz isterseniz yine de önce boyaya bakın!

Yeni Suzuki S-CROSS Türkiye Yollarına Çıktı!

Yeni MG ZS EV Son Çeyrekte Türkiye’de satışa sunuluyor.

Hoşça kal Kadjar Merhaba Austral.

Audi A6 Avant e-tron concept gösterildi!

Ateş gibi araba: Mazda 3.

Yeni Dacia Duster hiç olmadığı kadar güçlü.

Renault MORPHOZ gerçek oldu.

Elektrikli araçların menzilinde devrim: Mercedes Vision EQXX.

DS 4 satış tarihi Türkiye.

DS 4 satış tarihi Türkiye

DS 4 satış tarihi Türkiye

Dacia Jogger Araba Habercisi

ARABA HABERCİSİ ARALIK SAYISI