Nissan Qashqai e-Power kampanyası nasıl? Sadece elektrik sürüşlü Nissan Qashqai kaç paraya satılıyor?

Nissan Qashqai e-Power kampanyası nasıl? Sadece elektrik sürüşlü Nissan Qashqai kaç paraya satılıyor? Elektrikli Nissan Qashqai fiyat listesi.

INSTAGRAM HESABIM

Nissan Türkiye yönetimi Qashqai modelleri için kredi kampanyası başlattı. İnternet sitesinde açıklanan kampanya bilgilerinde şu detaylara yer verildi: “NISSAN QASHQAI İÇİN 300.000 TL KREDİYE 24 AY %1,09 FAİZ* AVANTAJIYLA!”

Bu Qashqai’nin elektrikli motorunun menzili hiç bitmiyor. Bu birliktelikle Nissan Qashqai 190 PS güç ve 330 Nm tork üretiyor. Bu seçenek iki çeker olarak satışa sunulacak. Elektrikli otomobil kullanma performansını ve keyfini fişe tak çıkar derdi olmadan kullanmak iyi bir farklılık olacak. Ancak küçük bataryalar nedeniyle tüketim beklendiği kadar düşük olmayacak. Açıklanan bilgilere baktığım zaman ortalama tüketimin 5.3 litre olduğunu görüyorum. Aracın son hızı 170 km/s olarak açıklanırken, 0-100 km/s hızlanmasının 7.9 saniye olduğu belirtiliyor.

Peki bu Nissan Qashqai Türkiye’de kaç paraya satılıyor?

Nissan Qashqai e-Power Design Pack 1.171.600 TL.

Nissan Qashqai e-Power Skypack 1.199.900 TL.

Nissan Qashqai e-Power Platinum Premium 1.356.400 TL.

Üretimi biterse son Fiat Doblo Combi modelleri kaç paraya satılıyor? İşte Doblo’nun fiyat listesi!

Araba Habercisi Kasım 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Kasım 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 45. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 45. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

Elektrikli Nissan Qashqai fiyat listesi.

Elektrikli Nissan Qashqai fiyat listesi.

Elektrikli Nissan Qashqai fiyat listesi.

REKLAM

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba