Flaş Transfer! Ford’un 20 Yıllık Tasarımcısı David Woodhouse Nissan’a Transfer Oldu!

Ford Tasarımcısı David Woodhouse Nissan Transferi
Ford Tasarımcısı David Woodhouse Nissan Transferi

Ford Tasarımcısı David Woodhouse Nissan’a Transferi gerçekleşti. Otomobil devi Ford markasında 20 yıldır tasarım yöneticisi olarak görev yapan David Woodhouse, Nissan’a katılıyor. 50 yaşındaki tecrübeli tasarımcı Woodhouse, Nissan Design Amerika’nın Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak. Ford Tasarımcısı David Woodhouse Nissan Transferi.

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Nissan, geçen yıl eski başkanı Carlos Ghosn’in tutuklanmasının ardından Asya ve Kuzey Amerika’daki ekiplerinde revizyona gitti. Nissan’dan ayrılan üst düzey yöneticiler arasında Nissan Amerika Genel Müdürü Randy Parker, Nissan Küresel Performans Yöneticisi Jose Munoz ve Infiniti markasının Başkanı Christian Meunier bulunuyor. David Woodhouse, Nissan’da şu anda aynı pozisyonda görev alan Taro Ueda’nın yerini alacak. Nissan, önümüzdeki birkaç yıl içerisinde kadrosunun %70’ini yenilemeyi amaçlıyor.

İngiltere’de eğitim gören Woodhouse, otomotiv kariyerine BMW ile başladı. Sektörde 25 yıldan fazla tasarım tecrübesine sahip bulunuyor. 1999 yılında Woodhouse çalışmaya başladığı Premier Otomotiv Grubu’nda Lincoln, Volvo, Jaguar ve Land Rover markaları için çalıştı. Ardından Ford markasına transfer olan Woodhouse, burada da çeşitli görevlerde bulundu.

David Woodhouse’un imza attığı modeller arasında Ford Shelby GR1, Ford Airstream, Lincoln Continental, Lincoln Mk9 ve Lincoln Aviator konsept modelleri bulunuyor.

Ford Tasarımcısı David Woodhouse Nissan Transferi, Araba Habercisi Dergisi.

O artık Nissan tasarımcısı.

[irp posts=”5738″ name=”Araba Habercisi Dergisi’nin Yaz Sayısı Dergiliklerde Linkler Haberde! Teknoloji Dergisi Hediyeli!”]

Araba Habercisi Dergisi ve GoToTechno Dergisi’ni Okuyabileceğiniz Linkler Haberde!

Yeni Volkswagen Passat iddialı özellikleriyle geliyor.
Mercedes A Serisi Sedan tüm dengeleri bozdu.
Yeni Peugeot 2008 sınıfı gibi küçük kalmaz.
Yerli Malı Yeni Renault Clio Eylül Sonu Satışa sunuluyor.
Sınıfının Lideri Nissan Qashqai 160 beygir oldu.
Ford’un yepyeni ticari araçları Türkiye yollarına çıktı.
Renault Kadjar yenilendi hiç olmadığı kadar iddialı geldi.
1000 beygirlik Ferrari elektriğin gücünü kullanıyor.
Mercedes AMG GTR Roadster nefes kesen olmuş.
Bu kamyon yürüyen bir bilgisayar: Nikola TWO

Ford Tasarımcısı David Woodhouse Nissan Transferi, Yönetici Değişimi, Ford’dan Nissan’a Transfer, Araç Testleri, Araba Testleri, Otomobil Testleri.

Youtube Murat Tosun