GarentaDAY Zorlu AVM şubesi açıldı

Araç kiralama sektöründe yenilikçi çalışmalarıyla dikkat çeken Garenta, İstanbul Zorlu AVM’de yeni bir şube açtı. Bir kere sözleşme imzaladıktan sonra şubeye uğramadan araba kiralamak mümkün. GarentaDAY Zorlu AVM şubesi

Anadolu Grubu bünyesinde araç kiralama hizmeti veren Garenta, kısa dönem araç kiralama markası GarentaDAY olarak İstanbul Zorlu AVM’de yeni bir şube açtı.

Garenta ve ikinciyeni com Genel Müdürü Emre Ayyıldız

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Garenta ve ikinciyeni com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, “Garenta olarak kısa dönem kiralama markamız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hizmetlerimizi geliştirmeye önem veriyoruz. Bu noktada İstanbul ise bizim için çok önemli bir şehir. Kültürel zenginliklerinin yanı sıra alışveriş olanaklarının yoğun olması nedeniyle İstanbul yerli ve yabancı turistlerin özellikle ilgisini çekiyor. Dolayısıyla turistlerin uğrak noktası olan AVM’lerin bizim açımızdan önemi artıyor.

[irp posts=”1963″ name=”Toyota Türkiye’ye 1 Ocak Salı günü yeni CEO geliyor”]

Biz de bu potansiyeli görmemiz nedeniyle Zorlu AVM’de GarentaDAY şubesi açmaya karar verdik” dedi. 1 Aralıkta faaliyete geçen GarentaDAY Zorlu AVM Şubesi, Zorlu AVM P1 katında hizmet verecek. GarentaDAY, tüketici beklentilerine göre tasarlanan kullanıcı dostu internet sitesi ile müşterilerine farklı bir deneyim yaşatıyor. Garenta, GarentaXpress ile internet üzerinden araç kiralamak isteyen müşterilere çok büyük kolaylık sağlıyor. Müşteriler bir defaya mahsus sözleşme imzalayarak sonraki kiralamalarda şubeye uğramaya gerek kalmadan ve hiçbir ücret ödemeden aracını hemen teslim alabiliyor.

[irp posts=”1967″ name=”Toyota ve Peugeot anlaştı Toyota Partner hafif ticari geliyor”]

GarentaDAY Zorlu AVM şubesi

Araba Habercisi Murat Tosun

Toyota ve Peugeot anlaştı Toyota Partner hafif ticari geliyor

Youtube Murat Tosun