Groupe PSA Türkiye Ofisini Kapatıyor Flexlife Çalışma Modeline Geçiyor! Nedir Bu Flexlife?

Groupe PSA Türkiye Flexlife Ofis
Groupe PSA Türkiye Flexlife Ofis

Groupe PSA Türkiye Flexlife Ofis, Groupe PSA Türkiye Markaları Hangileri, Groupe PSA Türkiye Ofisi Kapanıyor, Groupe PSA Türkiye Covid 19.

Groupe PSA Türkiye Ofisini Kapatıyor Flexlife Çalışma Modeline Geçiyor! Nedir Bu Flexlife? Groupe PSA Türkiye Flexlife Ofis. Groupe PSA Türkiye Markaları Hangileri? Groupe PSA Türkiye ‘Flexlife’ çalışma modeli ile gerçek bir değişim hareketi başlatıyor.

Instagram Hesabım

Türkiye’de pandemi başlangıcından bu yana, aldığı her kararda ve yaptığı her iletişimde çalışanlarının, iş ortaklarının ve müşterilerinin güvende ve sağlıklı olmasını merkezde tutan Groupe PSA Türkiye, COVID-19’un pandemi ilan edilmesinin hemen ardından COVID önlemlerini hayata geçiren ilk firmalardan biri olmuştu. Grup şimdi ise sektörde bir ilki daha gerçekleştirerek Ocak 2021 itibariyle ‘Flexlife’ sistemine geçeceğini duyurdu.

Pandeminin dünyadaki ve Türkiye’deki gelişimini yakından takip eden PSA Türkiye yönetimi, Haziran sonundan Eylül sonuna kadar ofise gitmeyi çalışanlarının ve departman yöneticilerinin inisiyatifine bırakacak. Pandeminin seyrine göre Eylül sonundan yıl sonuna kadar da iki gün ofis, üç gün evde çalışma düzenini sürdürecek. Grup 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle ise Kolektif House’un Ataşehir Şubesi’nde “Flexlife” çalışma modeline geçecek.

Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille Flexlife Ofis Sistemini Anlattı

Bu yeni model ile sektörde büyük bir değişimin daha öncüsü olacaklarını vurgulayan Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille liderliğin sadece rakamlarla değil bazen de farklı yolda yürüyerek başkalarına öncülük etmekle olduğunu söyledi. Cornuaille sözlerine şöyle devam etti: “Geçtiğimiz dört aylık süreçte PSA Türkiye olarak yeni günlük rutinlerimize çok hızlı bir şekilde adapte olduk. Şurası muhakkak ki, içinden geçtiğimiz dönem bize dijital dönüşümün, organizasyonel değişimin de itici gücü olacağını gösterdi. PSA Ekibi olarak, bu süreçte önceliğimizi dijital yaklaşımları yapılandırmak olarak belirledik ve radikal adımlar attık. Biz aynı hedefe odaklanabilen bir ekibiz, bunu yaparken artık gelenekçi iş yapış kültürünü rafa kaldırma kararı aldık. Uzaktan çalışmaya uygun yapılandırılmış teknik altyapımız ile çalışan evinde, ofiste ya da bayi teşkilatımız ile sahada çalışma özgürlüğüne sahip olacak.”

Nedir Bu Flexlife Ofis?

Türkiye’de pandemi öncesinde de bu sistem çok sık bir şekilde kullanılmaya başlamıştı. Flexlife Ofis paylaşımlı ofis anlamına geliyor ve şirket çalışanlarının bir araya gelmesi ya da şirket bünyesinde yapılacak toplantılar sırasında kullanılıyor. Groupe PSA Türkiye Markaları Hangileri? Peugeot, Opel, Citroen ve DS.

Yeni Citroen C4 Tanıtıldı! Bugüne Kadar Yaptığım Anketler Yeni Citroen C4’ü Sevdiğimizi Söylüyor!