Hyundai çıtayı zirveye taşıdı! Bu IONIQ 5 650 PS güç üretiyor 100 km/s hıza 3.4 saniyede çıkıyor!

Hyundai Ioniq 5 N Fiyatı.
Hyundai Ioniq 5 N Fiyatı.

Hyundai çıtayı zirveye çıkarıyor! Bu Ioniq 5 650 PS güç üretiyor 100 km/s hıza 3.4 saniyede çıkıyor! Hyundai Ioniq 5 N Fiyatı.

CHERY SATIN ALIRSAM BAŞIMA NELER GELİR?

Hyundai, Ioniq 5 N ile çıtayı zirveye çıkardı. Elektrikli otomobillerin gelişimini hayranlıkla takip ediyorum. Her geçen gün performans özellikleri konusunda bundan önce hiç aklımıza bile getiremeyeceğimiz araçları teker teker karşımıza çıkarıyorlar. Güney Koreli otomobil üreticisi Hyundai Ioniq 5 N ile performans tutkunlarının aklını başından alacak. Bu modelin İngiltere satış fiyatı 65 bin Sterlin olarak açıklandı.

Hyundai IONIQ 5 N, 650 PS güç üretirken, 740 Nm tork verisi de sunuyor. 0-100 km/s hızlanması için sadece 3.4 saniye yeterli olan Hyundai IONIQ 5 N’in son hızı 160 km/s olarak sınırlandırılmış durumda. Bu verileri 2235 kg ağırlığıyla sunduğunu da unutmamak gerekiyor. 350 kW DC hızlı şarj ile bataryaları yüzde 80’e kadar doldurmaksa sadece 18 dakika sürüyor. 4715 mm uzunluğunda olan Hyundai IONIQ 5 N, 3000 mm dingil mesafesine sahip. Tüm karakteristik özellikleri performans odaklı olarak geliştirilen araç istendiğinde çok rahat bir şekilde şehir otomobili olarak kullanılıyor. 480 litrelik bagajı ve geniş yaşam alanıyla aile kullanımları için de ideal olan araçlardan biri. Aracın menzil verileriyse açıklanmıyor. Tork dağılımının ön ve arka tekerlekler arasında 11 farklı seviye seçeneğiyle ayarlanabiliyor.

Yeni Paket Eklendi Fiyatı 100 bin TL düştü! İşte Yenilenen Peugeot 2008 modelinin Ekim liste fiyatları!

Araba Habercisi SONBAHAR 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin SONBAHAR 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Hyundai Ioniq 5 N Fiyatı.

Hyundai Ioniq 5 N Fiyatı.

Hyundai Ioniq 5 N Fiyatı.

OTOMOTİV GAZETE SAYFASI

Yeni Gelecek Markalar 2024 0 km

ARABA HABERCİSİ SONBAHAR SAYISI

Araba Habercisi Dergisi Eylul 2023 kapak web

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba