Yüzde 100 Elektrikli Sedan Imagine by Kia Cenevre Otomobil Fuarı’nda Tanıtıldı!

Imagine by Kia Cenevre Fuarı

KIA Cenevre Otomobil Fuarı‘nda tamamen elektrikli dört kapılı bir sedan konsepti tanıttı. Imagine by Kia Cenevre Fuarı

KIA Elektrikli, Elektrikli KIA Modelleri, Yeni KIA Modelleri, Cenevre Fuarı, Araba Haberleri, Araba Dergileri, Araba Yenilikleri gibi detaylar haberimizde.

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

KIA ayrıca, markanın şarj edilebilir hibrit ve elektrikli araç ürün gamını tamamlayan, 452 km’ye kadar elektrikli menzil sunan tamamen elektrikli e-Soul modelinin Avrupa tanıtımını da Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirdi.

KIA Tamamen elektrikli dört kapılı sedan konsepti

Markanın karakteristik tasarım felsefesine sadık kalan elektrikli dört kapılı sedan konsept, bünyesinde barındırdığı tasarım detayları ve teknolojilerle geleceğe ışık tutuyor. Konsept KIA’nın ilk tamamen elektrikli dört kapılı sedan otomobili olarak öne çıkıyor. KIA, dört kapılı sedan gövde tipinde; kaslı ve dinamik SUV, şık ve atletik sedan ve fonksiyonel bir crossover olmak üzere her bir segmentin en güçlü yönünü bir araya getiriyor.

KIA’nın ikonik kaplan burnu tasarımı yeniden yorumlanırken, ön camla tavanı kaplayan tek parça cam yapı yenilikçi bir görünüm vaat ediyor ve daha fazla görüş alanı sunuyor. KIA’nın konsept aracı, kabin alanını geniş tutmak ve ferah bir yaşam alanı tesis etmek üzere elektrikli şasi ile güç ve aktarma organlarının tasarım mimarisinden yararlanıyor. Geleceğe ışık tutan tasarımda 21 adet yüksek çözünürlüklü ekran, konsolu boydan boya çevreliyor.

452 km’ye elektrikli menzili ile elektrik destekli KIA e-Soul

KIA Cenevre Otomobil Fuarı’nda markanın satışa sunacağı üçüncü elektrikli modeli olan KIA e-Soul’un Avrupa tanıtımını gerçekleştirdi. Sadece kent içi sıfır emisyonlu sürüşe çözüm üretmekle kalmayan e-Soul, aynı zamanda uzun elektrikli menziliyle de dikkat çekiyor. KIA e-Soul, üçüncü nesil Soul’ün dinamik ve heyecan uyandıran özgün tasarımını yüksek verimlilik seviyesine sahip elektrikli güç ve aktarma organıyla destekliyor. Yeni nesil bataryalarıyla daha verimli bir sürüş sunan Yeni KIA e-Soul, yılın üçüncü çeyreğinin sonundan itibaren Avrupa genelinde satışa sunulacak.

[irp posts=”3046″ name=”Araba Habercisi Dergisi Mart Sayısı Çıktı! Dergi İndirme Linkleri Haberimizde!”]

Imagine by Kia Cenevre Fuarı

Araba Habercisi Murat Tosun

Araba Habercisi Dergisi Mart Sayısı Çıktı! Dergi İndirme Linkleri Haberimizde!

Imagine by Kia Cenevre Fuarı, KIA Elektrikli Sedan, KIA Elektrikli Araba, Kullanılmış KIA, Sahibinden KIA, Araba Haberleri, Araba Dergileri, Yeni Araba, Araba Habercisi Dergisi, Otomobil Haberleri

Imagine by Kia Cenevre Fuarı, KIA Elektrikli Sedan, KIA Elektrikli Araba, Kullanılmış KIA, Sahibinden KIA, Araba Haberleri, Araba Dergileri, Yeni Araba, Araba Habercisi Dergisi, Otomobil Haberleri
Imagine by Kia Cenevre Fuarı

Youtube Murat Tosun